APTUS - APTO flex syrop

200ml Na magazynie 5 szt 79,42 zł
+
Historia cen
500ml Na magazynie 1 szt 106,68 zł
+
Historia cen

Katalog: 1900087

Suplement diety weterynaryjne dla psów i kotów, zapewniając odżywienie i regenerację chrząstki stawowej i więzadeł w stawach.

Opis: Suplement diety weterynaryjne dla psów i kotów. Rozpuszczalne chondroprotektivum nowy typ oparty na idealną kombinację substancji konwencjonalnych stosowanych do promocji chrząstki i więzadeł (siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, MSM), które są bardzo skuteczne dodany kwas hialuronowy i kolagen.

Kwas hialuronowy: główny składnik mazi stawowej, zapewnia miękkość, elastyczność i lepkość chrząstki.
     Kolagen: źródło budowy, ochronnych i odżywczych aminokwasów chrząstki stawowej.
     MSM: jest naturalnym źródłem organicznej siarki, działa głównie jako silny antyoksydant.
     Siarczan chondroityny: podstawowy element strukturalny chrząstki stawowej i ma działanie przeciwzapalne
     Siarczan glukozaminy: jest przede wszystkim część więzadła, jest zapobieganie rozwojowi choroby zwyrodnieniowej stawów

Składniki odżywcze

     W 100 ml: białko 14%, Węglowodany 30,3%, Tłuszcz 0,3% Woda 40,7%, popiół 0,6%, energia: 775,28 kJ

skład:

     W 100 ml: hydrolizat kolagenu 14 000 mg MSM (metylosulfonylometan) 1000 mg Siarczan glukozaminy 800 mg Siarczan chondroityny 400 mg Kwas hialuronowy 140 mg Witamina E (alfa-tokoferol) 120 mg

dawkowanie

     Małe psy (0-20 kg): 5 ml
     Średnie psy (20-40 kg): 10 ml
     Duże psy (40-60 kg): 15 ml

W celu bardziej dokładnego dozowania i inne kategorie wagowym dawka: 5 ml / 20 kg masy ciała.Czas podawania zależy od wskazań i efekt apto-FLEX. Gdy podawano profilaktycznie spełniają trzy miesiące, w przyszłym miesiącu, pominąć i powtórzyć. Podczas podawania terapeutycznego stosowania apto-FLEX stałe.

Kot: 5 ml na kota. Całkowita dawka powinna być podzielona na mniejsze dawki (dawek) i 2-3 podaje się bezpośrednio do jamy ustnej, lub miesza się w paszy.

Spożycie:

Zapobiegawcze podawanie: Dla dużych i ciężkich ras psów, z uczestniczących psów w otyłości u starszych zwierząt, szczeniaki szybko rosnących ras psów - odżywianie, ochronę i regenerację chrząstki stawowej i wiązadeł w stawach, poprawy mobilności, zapobieganie zapaleniu stawów.
     Administracja terapeutyczna: Po chirurgicznych zabiegach ortopedycznych, kiedy ból stawów dysplazja, choroby zwyrodnieniowej stawów, bóle układu mięśniowo-szkieletowego - przyspieszenie i ułatwienie gojenia, zmniejszenie bólu podczas ruchu, ułatwiając ruchomość stawów, spowolnienie postępu zapalenia stawów.

Opakowanie: 500 ml