EMINENT ENERGY

15kg Na magazynie 3 szt 193,6 zł
+
Darmowa wysyłka

Dla psów aktywnych, obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym. Receptura karmy jest specjalnie skomponowana, uwzględniająca wysokie obciążenie fizyczne, któremu podlegają psy uprawiające sporty bądź pracujące fizycznie.

Wysoka zawartość strawnych białek 31% (kurze mięso) i tłuszczy 22% (tłuszcz drobiowy) dostarcza psom w ekstremalnych warunkach dostatek energii a w połączeniu z optymalną ilością kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-3 zapewnia wspaniałą kondycję i witalność. Ekstrakt z nowozelandzkiego omułka jest naturalnym źródłem chondroityny, która pozytywnie wpływa na zdrowie stawów i ułatwia regenerację chrząstek. Receptura jest wzbogacona o naturalną inulinę (fruktooligosacharydy), która razem z błonnikiem, drożdżami i ryżem zapewnia prawidłową pracę układu pokarmowego.

Skład: kurze mięso, kukurydza, ryż, tłuszcz drobiowy, rybie mięso (łosoś), egzogenne aminokwasy (lizyna i metionina), buraczany błonnik, drożdże, fruktooligosacharydy, wyciąg z cykorii, ekstrakt z nowozelandzkiego omułka, kompleks witamin i pierwiastków, chelat cynku i miedzi.

27. 12. 2020

Je velice chutné

17. 09. 2015

Psovi chutná a konečně nabral na váze.