fb
Zadzwoń do nas: 538101701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Zaloguj się za pośrednictwem Facebook´a
Sortuj według: top nazwa tani kosztowny

Essential Karmy dla psów

Marka / Typ

Aktywność

Čistokrevní

Zawiera zbóż

Smak karmy

Rasa psa

Wiek psa

Wielkość psa

Karmy ESSENTIAL są produkowane w Wielkiej Brytanii od 2011 roku, można by rzec krótko. Jednak historia sięga do karm Olivers z których to, wywodzą się twórcy ESSENTIAL FOODS. Wieloletnie doświadczenie, miłość i pasja zaowocowały innowacyjnym podejściem do żywienia psów i kotów. Zauważono bezpośredni wpływ żywienia na zachowanie i tak powstała idea posiłków, które utrzymują poziom cukru we krwi na stabilnym poziomie. Dzięki czemu unikamy stanów nadmiernego pobudzenia, a następnie ospałości wywołanych gwałtownym wzrostem i spadkiem poziomu cukru we krwi.

Co więc ze składem:  65% mięsa, jaj i ryb; 30% warzyw i owoców o niskim indeksie glikemicznym, oraz ziół, wszystko uzupełnione dodatkami typu MOS, FOS, glukozamina, chondroityna, MSM, całość przygotowana w temperaturze do 90°C by zachować naturalne wartości odżywcze, bez polepszaczy smaku, chemicznych konserwantów, czy składników modyfikowanych genetycznie. Bez zbóż, soi, czy kukurydzy.  Naturalnie pyszne i aromatycznie skuszą nawet najbardziej wybrednego czterołapa.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu "ciasteczek". Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Więcej informacji