fb
Zadzwoń do nas: 538101701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Zaloguj się za pośrednictwem Facebook´a
Sortuj według: top nazwa tani kosztowny

Fitmin Karmy dla psów

Marka / Typ

Aktywność

Čistokrevní

Zawiera zbóż

Smak karmy

Rasa psa

Wiek psa

Wielkość psa

Producentem czeskich karm Fitmin jest założona pod koniec ubiegłego wieku firma Dibag i teraz można by pisać o filozofii, produkcji, cechach, o tym też będzie, ale później. Tym co wyróżnia markę Fitmin jest fakt, że jest to karma produkowana przez i dla hodowców. Hodowla zarejestrowana jest w czeskim związku kynologicznym, pod przydomkiem „Fitmin”. W 2013 roku na prestiżowej wystawie championów w Pradze tytuł najpiękniejszego psa Republiki Czeskiej uzyskała suczka Derby Fitmin, a co roku psy z przydomkiem Fitmin otrzymują nominację na najbardziej prestiżową wystawę Crufts. To właśnie psy w hodowli Fitmin codziennie sprawdzają smak i jakość karmy Fitmin.

W czym tkwi tajemnica sukcesu karm i hodowli Fitmin - w dostarczeniu zwierzę­tom tego, co smaczne, zdrowe i skrojone na miarę. Zaawansowany program żywienia powstał w oparciu o praktyczną wiedzę oraz stałe konsultacje z ekspertami z dziedziny żywienia oraz z czołowymi hodowcami. Tak stworzona receptura zawiera, aż 50% najwyższej jakości świeżego mięsa, oraz precyzyjnie dobrane dodatki dla zdrowia, kondycji i wyglądu psa. Karmy Fitmin NIE zawierają pszenicy, soi i innych zbóż genetycznie modyfikowanych, sztucznych barwników i polepszaczy smaku. A wyjątkowy smak, który skusi najbardziej wybrednego psa, osiągnięto dzięki ekstraktowi z wątróbki.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu "ciasteczek". Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Więcej informacji