GRZEBIEŃ FURminator LONG hair/CAT

M/L NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 123,47 zł
+
Historia cen
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Katalog: 6600004

Specjalne buławie, FURminator dla dużych kotów długowłosych. Koty FURminator zmniejsza rzuca do 90%

sprawdzone! Nie uszkodzić lub osłabić koty włosów.

Opatentowany profesjonalny łopata metalu samooczyszczające głowy dla dużych ras kotów z długimi włosami.

  Przyjemny ergonomickémadlo czuje się świetnie w dłoni. Zmniejsza przelania więcej niż 90%. Szybko i łatwo usuwa podkład i luźne włosy. FURminator łopata ze stali nierdzewnej i nie uszkodzić włosy. Głowica ze stali nierdzewnej przenika głęboko i bezpiecznie usunąć podkład i luźne włosy.FURminator zapobiec dalszemu rzuca lepiej niż szczotkowanie szczotką, grzebieniem lub prowizji drugiego.

  FURminator jest używany w salonach psów.
  Ułożone grzbiet FURminator usunąć stary płaszcz i podkładu. Nie obcinać nie uszkodzić włosy tylko bardzo skutecznie szczotkowane i pomaga zdrowszą skórę i sierści zwierzęcia. Zmniejsza ilość alergenów w środowisku, w którym zwierzę żyje. Grooming grzebień FURminator może być wykonywana regularnie przez cały rok, raz lub dwa razy w tygodniu przez dziesięć do dwudziestu minut. Ważne jest, aby upewnić się, że płaszcz był czysty, całkowicie sucha i nezacuchaná. Należy zachować ostrożność w miejscach wrażliwych na ciele zwierzęcia.

  Przed czesanie dokładnie zbadać skórę zwierzęcia, jeśli nie jest to strupki, urazy, stłuczenia, itp., i jeśli je znaleźć, należy zasięgnąć pomocy lekarskiej. FURminator Grzebień jest zalecany do mycia długich stałych uderzeń w kierunku włosów, a nie z powrotem kilkakrotnie w tym samym miejscu. Oczywiście konieczne jest starannie myć i bez większego ciśnienia, które mogą spowodować obrażenia. Kiedy zaczerwieniona, podrażnioną skórę, należy natychmiast przerwać czesanie. Przy regularnym stosowaniu FURminator grzebienia będziesz miał więcej czasu dla swojego kudłatego przyjaciela, ponieważ nie będą musieli płacić vypadaných ściereczki.

 • Dla kotów długowłosych kotów o masie ponad 4,5 kg
 • Krawędź ze stali nierdzewnej o szerokości 6,7 cm dla powłoki dłuższej niż 5 cm
 • Krawędź ze stali nierdzewnej wchodzi głęboko pod wierzchnią warstwę kota i delikatnie usuwa podszycie i luźne włosy
 • Zmniejsza do 90% opóźnienia; bardziej wydajny niż zwykłe pędzle i grzebienie
 • Skutecznie ogranicza tworzenie martwych, co sprawi, że twój kot będzie zdrowszy i bardziej zadowolony
 • Za pomocą przycisku FURejector można łatwo usunąć uwięzione włosy
 • Zaprojektowany przez profesjonalistów dla profesjonalnych wyników
 • Zalecane przez weterynarza jako środek zapobiegający powstawaniu niebezpiecznych wycieków w przewodzie pokarmowym zwierzęcia
 • Typowe duże koty długowłosych kotów: Maine Coon, kot perski, kot norweski leśny, Ragdoll

  Zalecamy używanie FURMATORA 1-2 razy w tygodniu, zawsze przez co najmniej 10-20 minut. Może być konieczne zwiększenie częstotliwości czesania włosów podczas okresu lizania.