GRZEBIEŃ FURminator SHORT hair/CAT

S NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 113,98 zł
+
Historia cenDarmowa wysyłka
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Katalog: 6600027

FURminator    

Opatentowany profesjonalny grzebień FURminator jest przeznaczony do czesania kotów ras liniejących. Zmniejsza linienie o ponad 90%. Jest przeznaczony dla ras krótkowłosych. Szybko i łatwo usuwa podkład i luźne włosy. Grzebień FURminator nie niszczy sierści. Gwarantuje lepszą wydajność niż zwykłe grzebienie i szczotki.u kotów pomaga eliminować tworzenie się trichobezoarów. Zmniejsza ilość alergenów.¨Pielęgnować sierść grzebieniem FURminator regularnie przez cały rok, raz lub dwa razy tygodniowo po 10 do 20 minut.

Grzebień FURminator można używać regularnie przez cały rok, raz lub dwa razy w tygodniu przez dziesięć do dwudziestu minut.

Używanie grzebienia FURminator jest łatwe i bezpieczne!
   


Sposób użycia:

Przed użyciem, upewnić się, że sierść zwierzęcia jest czysta i całkowicie sucha. Delikatnie przesuwać grzebień w kierunku wzrostu sierści. Prowadzić delikatne, długie rozczesywanie. unikac wielokrotnego rozczesywania w jednym miejscu. zachować ostrożność we wrażliwych miejscach (brzuch, kończyny, genitalia i odbyt). Nie używać nadmiernej siły i nacisku przy rozczesywaniu. Głębokie i mocne rozczesywanie może uszkodzić skórę (przebarwienia i podrażnienie). W przypadku wystąpienia powyższych objawów natychmiast przerwać rozczesywanie. FURminator jest przeznaczony tylko dla zwierząt ze sierścią.