GRZEBIEŃ FURminator LONG hair/DOG

XL NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 182,63 zł
+
Historia cenDarmowa wysyłka
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Katalog: 6600119

Profesjonalny FURminator do czesania włosów.

  • Dla długowłosych ras psów ważących powyżej 40 kg
  • Szerokość krawędzi ze stali nierdzewnej o szerokości 12,7 cm dla włosów dłuższych niż 5 cm
  • Krawędź ze stali nierdzewnej dostaje się głęboko pod wierzch swojego psa i delikatnie usuwa podszerstek i luźne włosy
  • Zmniejsza do 90% opóźnienia; bardziej wydajny niż zwykłe pędzle i grzebienie
  • Za pomocą przycisku FURejector można łatwo usunąć uwięzione włosy
  • Zaprojektowany przez profesjonalistów dla profesjonalnych wyników
  • Używane i polecane przez lekarzy weterynarii, specjalistów od pielęgnacji włosów i profesjonalnych hodowców
  • Typowe długowłose olbrzymie rasy psów: Bernard, berneński pies pasterski, leonberger, pies nowofunlandzki, landseer, wilczarz irlandzki

Wybór odpowiedniego narzędzia dla konkretnego psa może znacznie poprawić efekt pielęgnacji włosów. Zalecamy używanie FURMATORA 1-2 razy w tygodniu, zawsze przez co najmniej 10-20 minut. Może być konieczne częstsze stosowanie FURminatora w okresie pijawki. Aby zwiększyć wydajność, zalecamy stosowanie szamponu FURminator Ultra Premium lub sprayu bez sprayu.

Opatentowany profesjonalny zgrabiarka FURminator jest przeznaczony do czesania psów o wadze powyżej 25 kg. Zmniejsza wymywanie o ponad 90%. Przeznaczony jest dla ras długowłosych. Szybko i łatwo usuwa podszycie i luźne włosy. Zgrabiarka FURminator nie tnie i nie uszkadza futra. Gwarantują większą skuteczność niż inne pędzle i grzebienie. Zmniejszają ilość alergenów.
Grzebienia Furminator można poddawać regularnej konserwacji raz w roku, raz lub dwa razy w tygodniu przez dziesięć do dwudziestu minut.

Korzystanie z FURminatora jest łatwe i bezpieczne!

Instrukcja użytkowania:

Zanim zaczniesz, upewnij się, że włosy Twojego dziecka są czyste i całkowicie suche. Delikatnie pociągnij włosy FURMATORA w kierunku wzrostu włosów. Wykonuj długie, delikatne ruchy i unikaj powtarzających się ruchów w tym samym miejscu. Należy zachować szczególną ostrożność w obszarach wrażliwych (brzuch, kończyny, narządy płciowe i odbyt). Nie używaj nadmiernej siły i nacisku, jak w przypadku grzebienia grzebieniowego. Głębokie i grubsze szczotkowanie może uszkodzić skórę (zaczerwienienie i podrażnienie). Gdy tylko zauważysz zaczerwienienie lub podrażnienie skóry, natychmiast przerwij żucie. • Używaj FURminatora tylko dla ras pokrytych.