GRZEBIEŃ FURminator LONG hair/DOG

Small /psi do 9kg NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 112,59 zł
+
Historia cen
Medium / psi 9-23kg NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 140,7 zł
+
Historia cenDarmowa wysyłka
Large /psi nad 23kg Na magazynie > 5 szt 172,45 zł
+
Historia cenDarmowa wysyłka
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Katalog: 6600028


Opatentowany FURminator Profesjonalne buławie jest przeznaczony do czesania línajících ras psów. Zmniejsza przelania więcej niż 90%. Przeznaczony jest dla długowłosych ras o sierści dłuższej niż 5 cm. Szybko i łatwo usuwa podkład i luźne włosy. FURminator łopata ze stali nierdzewnej i nie uszkodzić włosy. Zapewnić większą wydajność niż inne szczotki i grzebienie. Zmniejszyć ilość alergenów.
Zadbaj o włosy grzebieniem regularnie FURminator można przez cały rok, raz lub dwa razy w tygodniu przez dziesięć do dwudziestu minut.

Korzystanie z FURminator jest łatwe i bezpieczne!


Sposób użycia:
Przed użyciem upewnić się, że sierść Państwa pupilka jest czysta i całkowicie sucha. Delikatnie przeciągać FURminator w kierunku wzrostu sierści. Przeprowadzać długie, delikatne pociągnięcia. Nie powtarzać czesanie w jednym miejscu. Zachować szczególną ostrożność we wrażliwych miejscach (brzuch, kończyny, genitalia, odbyt). Nie używać dużej siły, podobnie jak przy czesaniu zwykłym grzebieniem. Głębokie i silne rozczesywanie może uszkodzić skórę (zaczerwienienia i podrażnienia). Jak tylko zauważą Państwo zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, natychmiast ukończyć rozczesywanie. FURminator używać tylko u zwierząt mających sierść.