GRZEBIEŃ FURminator SHORT hair/DOG

M (9-23kg) NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 147,39 zł
+
Historia cenDarmowa wysyłka
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Katalog: 6600007

patentowany profesjonalny buławie metalu samooczyszczające głowy dla średnich ras psów z krótkimi włosami. Wygodny, ergonomiczny uchwyt czuje się świetnie w dłoni. Zmniejsza przelania więcej niż 90%. Szybko i łatwo usuwa podkład i luźne włosy. FURminator łopata ze stali nierdzewnej i nie uszkodzić włosy. Głowica ze stali nierdzewnej przenika głęboko i bezpiecznie usunąć podkład i luźne włosy.FURminator zapobiec dalszemu rzuca lepiej niż czesanie grzebień lub szczotka, prowizji drugiego.

  FURminator jest używany w salonach psów. Ułożone grzbiet FURminator usunąć stary płaszcz i podkładu. Nie obcinać nie uszkodzić włosy tylko bardzo skutecznie szczotkowane i pomaga zdrowszą skórę i sierści zwierzęcia. Zmniejsza ilość alergenów w środowisku, w którym zwierzę żyje. Grooming grzebień FURminator może być wykonywana regularnie przez cały rok, raz lub dwa razy w tygodniu przez dziesięć do dwudziestu minut.

  Ważne jest, aby upewnić się, że płaszcz był czysty, całkowicie sucha i nezacuchaná. Należy zachować ostrożność w miejscach wrażliwych na ciele zwierzęcia. Przed czesanie dokładnie zbadać skórę zwierzęcia, jeśli nie jest to strupki, urazy, stłuczenia, itp., i jeśli je znaleźć, należy zasięgnąć pomocy lekarskiej. FURminator Grzebień jest zalecany do mycia długich stałych uderzeń w kierunku włosów, a nie z powrotem kilkakrotnie w tym samym miejscu. Oczywiście konieczne jest starannie myć i bez większego ciśnienia, które mogą spowodować obrażenia. Kiedy zaczerwieniona, podrażnioną skórę, należy natychmiast przerwać czesanie. Przy regularnym stosowaniu FURminator grzebienia będziesz miał więcej czasu dla swojego kudłatego przyjaciela, ponieważ nie będą musieli płacić vypadaných ściereczki.