K-9 Growth Large Breed

12kg Na magazynie 2 szt 186,84 zł
+
Historia cenDarmowa wysyłka

Katalog: 1216

Dla szczeniąt i młodych psów ras dużych od 3 tygodnia do 1,5 roku, również dla suk w ciąży i okresie laktacji, o odpowiednio dostosowanym granulacie.

K 9 dog GROWTH LARGE BREED jest specjalną karmą dla szybko rosnących szczeniąt ras dużych i olbrzymich, oraz dla suk ciężarnych i karmiących. Pozwala na kontrolę wzrostu, zmniejsza ryzyko problemów ze stawami i niedostatecznego rozwoju kości. Pokolenia psów testowały karmę , potwierdzając jej lekkostrawność i pożywność. Karma może być  zastosowana dla zagłodzonych psóe aby pobudzić apetyt i poprawić kondycję.

Wyprodukowane w Kanadzie według najlepszej tradycyjnej receptury z mięsa kurczaka, tłuszczu z kurczaka, kukurydzy, pszenicy, mleka i suplementów. Tylko z kanadyjskich składników, bez żadnych substytutów i ochrony chemicznej, stabilizowana w naturalny sposób.

Skład: mięso z kurczaka, mielona żółta kukurydza, tłuszcz z kurczaka (konserwowany witamina E), mąka kukurydziana, pszeniczna mąka, produkty z kurczaka, mleko odtłuszczone w proszku, bulion z kurczaka, fosforan dwuwapniowy, chlorek sodu, węglan wapnia, chlorek choliny, kwas sorbowy, octan witaminy A, d-aktywowany sterol zwierzęcy, di-alfa-tokoferolu, menadion kompleks wodorosiarczyn sodu, witamina suplement B12, ryboflawina, niacyna, d-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, monoazotan tiaminy, kwas foliowy, biotynę, siarczan żelaza, dwutlenek manganu siarczan cynku, siarczan miedzi, jodek wapnia, selenin sodu.


 

Deklarowane cechy jakościowe
białka 28, 0 %
tłuszcze 18, 0 %
błonnik 2, 0 %
popiół 6, 3 %
wilgotność 10, 0 %
wapń 1, 3 %
Fosfor 1, 0 %
miedź 15, 0 mg/kg
cynk 140 mg/kg
Wit. A 8, 000, 0 IU/kg
Wit. D3 1, 000, 0 IU/kg
Wit. E 60, 0 IU/kg
Wit. B6 1, 5 mg/kg
energii metabolicznej 3760 kcal/kg

Zalecane dawkowanie

  K 9 dog GROWTH LARGE BREED jest kompletną karmą, nie są potrzebne żadne dodatkowe suplementy. Do prawidłowego karmienia wystarczy dostęp do czystej wody.


WSKAZÓWKA: Szczenięta mogą skosztować karmę wraz z matką od 3 tygodnia życia, karma powinna być namoczona w ciepłej ale nie gorącej wodzie, tak długo aż zmięknie. Namoczona , nie zjedzona karma powinna być niezwłocznie usunięta i nie podawana ponownie.