K-9 dog GROWTH SMALL

3kg NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 64,27 zł
+
Historia cen
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Katalog: 1001687

Dla szczeniąt i młodych rosnących psów małych ras, nadaje się do karmienia szczeniąt od 3 tygodnia życia, oraz suk w  ciąży i karmiących.

K-9 Selection WZROST jest specjalną karmą dla szczeniąt i szybko rosnących psów oraz dla kobiet w ciąży i laktacji małych ras.
Wiele pokoleń psów potwierdza jakość żywności z lekkostrawnym kurczakiem dla utrzymania dobrego zdrowia, sprawności i pięknej szaty.

Wyprodukowane w Kanadzie przy zachowaniu najlepszej tradycyjnej receptury z mięsa kurczaka, tłuszczu z kurczaka, kukurydzy, pszenicy i suplementów. Tylko z kanadyjskich składników, bez żadnych substytutów i ochrony chemicznej, stabilizowany z naturalny sposób.

Skład:
mączka z kurzego mięsa, mielona żółta kukurydza, tłuszcz z kurczaka (konserwowany witaminą E), kukurydziana mączka, mielona pszenica, kurza mączka i produkty z kurczaka, suszone mleko, kurzy wywar, fosforan dwuwapniowy, chlorek sodu, węglan wapnia, chlorek choliny, kwas sorbinowy, octan witaminy A, d-aktywowany zwierzęcy sterol, di-alfa tokoferol octan, kompleks menadion sodium bisulfit, witamina B12, ryboflawina, amid kwasu nikotynowego, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, tiamina, kwas foliowy, biotyna, siarczan żelaza, tlenek manganu, siarczan cynku, siarczan miedzi, jodek wapnia, selenin sodu.


Deklarowane cechy jakościowe
białka 28, 0 %
tłuszcze 18, 0 %
błonnik 2, 0 %
popiół 6, 3 %
wilgotność 10, 0 %
wapń 1, 3 %
Fosfor 0, 9 %
miedź 15, 0 mg/kg
cynk 140 mg/kg
Wit. A 8, 000, 0 IU/kg
Wit. D3 1, 000, 0 IU/kg
Wit. E 60, 0 IU/kg
Wit. B6 1, 5 mg/kg
energii metabolicznej 3760 kcal/kg

Zalecane dawkowanie

K-9 Selection WZROST Small Breed jest kompletna, nie wymaga żadnej dodatkowej suplementacji Należy pamiętać o zapewnieniu psu dostępu do czystej, świeżej wody

WSKAZÓWKA: Szczenięta mogą skosztować karmę i jeść wraz z matką od 3 tygodnia życia, karma szczeniętom powinna być podana namoczona


Rehydracja = Porcje karmy należy zalać ciepła ale nie gorącą wodą i pozostawić aż do momentu rozmoczenia granulatu. Szczeniętom posiłek należy podawać jeszcze lekko ciepły, a nie zjedzone resztki niezwłocznie usuwać. Namoczona karma nie nadaje się do ponownego podawania szczeniętom, jeśli nie została zjedzona.


 

30. 11. 2017
  • pejskovi chutná doporučuji

15. 08. 2016
  • PĚKNÉ MALÉ GRANULKY

DOPORUČUJI,CHUTNAJÍ