K-9 Lite Senior

12kg Na magazynie 3 szt 169,98 zł
+
Historia cenDarmowa wysyłka

Katalog: 1135

Karma o zmniejszonej zawartości tłuszczu tym samym energii, o wysokiej strawności, smakowitości i wartości odżywczej zgodnej z kombinacją trudnych wymagań mniej aktywnych i starszych psów.

 K 9  dog LITE jest to karma dla starszych psów wszystkich ras, stworzona dla utrzymania doskonałej kondycji i zdrowia do późnej starości. Zmniejszona zawartość tłuszczu w połączeniu z łatwo i wysoko strawną energią,  wartościowe składniki odżywcze i smakowe to kompozycja dla zaspokojenia potrzeb i możliwości trawienia starszych psów. Pokarm jest również odpowiedni dla dorosłych psów z tendencją do nadwagi. Zapewnia dobre samopoczucie psa, jest smaczna i sycąca, podczas jedzenia dostarcza mniej kalorii.

Wyprodukowane w Kanadzie przy zachowaniu najlepszej tradycyjnej receptury z mięsa kurczaka, tłuszcz z kurczaka, kukurydz, pszenicy i dodatków. Tylko z kanadyjskich składników bez chemicznych konserwantów i substytutów, stabilizowany substancjami naturalnymi.

Skład: mielona kukurydza, pszenica zmielona, mączka z kurczaka, mąka pszenna, wysuszono pulpa buraczana, tłuszcz z kurczaka (konserwowany witamina E), kurczaka, chlorek sodu, fosforan dwuwapniowy, węglan wapnia, chlorek choliny, kwas sorbowy, witaminy octanu aktywowany d-sterol zwierzęcy, di-alfa-tokoferolu, menadion kompleks wodorosiarczyn sodu, witamina suplement B12, ryboflawina, niacyna, d-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, monoazotan tiaminy, kwas foliowy, biotynę, siarczan żelaza, dwutlenek manganu, siarczan cynku, siarczan miedzi, jodek wapnia, selenin sodu.


 

Deklarowane cechy jakościowe
białka 20, 0 %
tłuszcze 6, 5 %
błonnik 4, 3 %
popiół 5, 6 %
wilgotność 10, 0 %
wapń 0, 9 %
Fosfor 0, 9 %
miedź 11, 0 mg/kg
cynk 137 mg/kg
Wit. A 8, 000, 0 IU/kg
Wit. D3 1, 000, 0 IU/kg
Wit. E 60, 0 IU/kg
Wit. B6 1, 5 mg/kg
energii metabolicznej 3130 kcal/kg

Zalecane dawkowanie

K 9  dog LITE jest kompletną karmą, nie są potrzebne żadne inne suplementy. Do prawidłowego karmienia psa, wystarczy karmę uzupełnić dostępem do czystej wody.