Szanowni klienci, w dniu dzisiejszym nie będzie dostępna obsługa klienta. Za utrudnienia przepraszamy, dziękujemy za zrozumienie.

Magnum BEEF and rice bone /16.519

250g Na magazynie > 5 szt 16,84 zł
+

Magnum Beef i Rice Bone Treats to naturalne smakołyki dla wszystkich ras. Miękki, naturalny przysmak mięsny z wołowiny i ryżu w kształcie kostki.

Wykorzystaj smakołyk jako nagrodę, motywację lub dziękuję. Możesz nagradzać swojego psa kilka razy dziennie. Przysmaki Magnum nadają się na wycieczkę. Dobrze jest też odwiedzić lekarza, przed fajerwerkami i innymi nieprzewidzianymi sytuacjami, które powodują stres psa. Dzięki szybko zamykającemu się woreczkowi delikatność dłużej utrzymuje świeżość i zachowuje miękką konsystencję. Aby przedłużyć jego trwałość, przechowuj produkt w chłodnym, suchym otoczeniu (i przechowuj go w lodówce po otwarciu).

Korzyści z przysmaków Magnum:

  • dobrze wykonane pod nadzorem weterynaryjnym
  • łatwo przyswajalne smaczne prawdziwe mięso
  • specjalny kształt przysmaku dla wszystkich ras
  • szybko zamykana torba na zamek

Składniki: wołowina, ryż, produkty uboczne pochodzenia roślinnego, sorbitol, gliceryna

Składniki analityczne: białko surowe 40 %, zawartość tłuszczu 6 %, popiół surowy 5 %, włókno surowe 1 %, wilgotność 22 %

Dawkowanie: Podawać w odpowiednich ilościach, biorąc pod uwagę potrzeby, stan, wiek i wielkość psa.

Odpowiedni dla: wszystkich ras

Dane dotyczące opakowania: 250 g

Uwaga: Nie do spożycia przez ludzi. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu zamknij torbę za pomocą zamka błyskawicznego i przechowuj w lodówce. Nie karm psa psu tylko smakołykami! Opakowanie zawiera odtleniacz (zmiatacz tlenu i rodniki tlenowe do przechowywania żywności) - nie podawaj go psu!

22. 10. 2020

tvrtci,ale krajime,chutne

19. 05. 2020

pejskovi chutná

01. 03. 2020
  • Velice kvalitní pochoutka. Kupuji ji často.

06. 03. 2018
  • Čubičky si mlaskají a můžou se přetrhnout, kdo dostane dřív. Navíc přijatelná cena.