Magnum DUCK rice bone /16.511

250g Na magazynie > 5 szt 15,68 zł
+
Historia cen

Katalog: 1500404

Magnum Duck i Rice Bone Treats to naturalne przysmaki dla wszystkich ras. Miękki, naturalny przysmak mięsny z kaczki i ryżu w kształcie kostek.

Wykorzystaj smakołyk jako nagrodę, motywację lub dziękuję. Możesz nagradzać swojego psa kilka razy dziennie. Przysmaki Magnum nadają się na wycieczkę. Dobrze jest też odwiedzić lekarza, przed fajerwerkami i innymi nieprzewidzianymi sytuacjami, które powodują stres psa. Dzięki szybko zamykającemu się woreczkowi delikatność dłużej utrzymuje świeżość i zachowuje miękką konsystencję. Aby przedłużyć jego trwałość, przechowuj produkt w chłodnym, suchym otoczeniu (i przechowuj go w lodówce po otwarciu).

Korzyści z przysmaków Magnum:

  • dobrze wykonane pod nadzorem weterynaryjnym
  • łatwo przyswajalne smaczne prawdziwe mięso
  • specjalny kształt przysmaku dla wszystkich ras
  • szybko zamykana torba na zamek

Składniki: mięso kaczki, ryż, produkty uboczne pochodzenia roślinnego, sorbitol, gliceryna

Składniki analityczne: białko surowe 35 %, zawartość tłuszczu 4 %, popiół surowy 5 %, włókno surowe 1 %, wilgotność 22 %

Dawkowanie: Podawać w odpowiednich ilościach, biorąc pod uwagę potrzeby, stan, wiek i wielkość psa.

Odpowiedni dla: wszystkich ras

Dane dotyczące opakowania: 250 g

Uwaga: Nie do spożycia przez ludzi. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu zamknij torbę za pomocą zamka błyskawicznego i przechowuj w lodówce. Nie karm psa psu tylko smakołykami! Opakowanie zawiera odtleniacz (zmiatacz tlenu i rodniki tlenowe do przechowywania żywności) - nie podawaj go psu!

21. 04. 2023

Dobrý pamlsek

19. 05. 2020

pejskovi moc chutná

30. 11. 2018
  • Velké kusy ve tvaru kosti
  • Pro nás měkké