fb
Zadzwoń do nas: 538101701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Zaloguj się za pośrednictwem Facebook´a
Sortuj według: top nazwa tani kosztowny

Magnusson Karmy dla psów

Marka / Typ

Aktywność

Čistokrevní

Zawiera zbóż

Smak karmy

Rasa psa

Wiek psa

Wielkość psa

Historia karm Magnusson zaczyna się od historii hodowli dogów niemieckich „Airways”, z której to hodowli wywodzą się psy uznane na całym świecie, a w roku 1983 pani Ulla Magnusson otrzymała tytuł „Hodowcy Roku”. Ogromne doświadczenie przełożyło się na powstanie wyjątkowej karmy Magnusson, która jako jedyna jest opatrzona znakiem KRAV. Co jest tak wyjątkowego w karmach Magnusson ? Surowce użyte do produkcji spełniają wymogi certyfikatu KRAV, czyli : składniki roślinne pochodzą z upraw, w których nie używano chemicznych nawozów ani środków ochrony roślin,  owoce i warzywa rosły i dojrzewały w naturalnych warunkach, bez sztucznego przyspieszania tego procesu i wreszcie,  wykorzystywane w produkcji mięso pochodzi od zwierząt, które miały zapewniony wysoki standard życia w możliwie naturalnych warunkach.

Sama karma opiera się wyłącznie na świeżym mięsie, a proces produkcji polega na powolnym wypiekaniu, co gwarantuje zachowanie naturalnych właściwości świeżych produktów. Dzięki czemu karma Magnusson smakuje wyśmienicie bez dodawania polepszaczy smaku lub aromatów, ani bez konieczności natryskiwania granulek tłuszczem. Karma Magnusson w skrócie:

- to żywność, która powstała w technologii delikatnego powolnego pieczenia

- do produkcji użyto wyłącznie szwedzkich składników

- Składniki pochodzą wyłącznie z ekologicznych gospodarstw i spełniają wymogi KRAV

- karma dla psów zawiera wyłącznie świeże mięso

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu "ciasteczek". Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Więcej informacji