BRIT CARE dog PUPPY MILK - 500g

Opis produktu

Super-Premium mleko dla szczeniąt Brit Care Puppy Milk jest odpowiednia dla nowonarodzonych szczeniąt i ciężarnych lub karmiących suk i psów w odzysku.Jest…

Historia cen Katalog Nr.: 1900269
NA ZAMÓWIENIE - Pilnuj

Inne warianty

Na magazynie 39,64 zł

1kg

NA ZAMÓWIENIE 113,53 zł
Szczegółowy opis

Super-Premium mleko dla szczeniąt Brit Care Puppy Milk jest odpowiednia dla nowonarodzonych szczeniąt i ciężarnych lub karmiących suk i psów w odzysku.

Jest to kompletny pełnowartościowym pokarmem dla nowonarodzonych szczeniąt od narodzin do przejścia w granulkach lub innych szczeniąt żywności.

Zapewnia pełną dietę żywieniową dla osieroconych szczeniąt

- Zapewnia optymalny wzrost i zdrowie
- Zawiera probiotyki, aby zmniejszyć ryzyko chorób układu trawiennego
- Wysoka strawność
- Pobudza laktację u kobiet
- Nadaje się do wzrostu szczeniąt i psów odzyskującej
- Zawiera olej palmowy

Instynkt macierzyński i pielęgnacja są niezbędne do hodowli zdrowych i zamożnych szczeniąt. Jednakże, jeśli potrzebna jest sieroctwo czy kobieta w stanie produkować wystarczającej ilości lub jakości substytut mleka matki w postaci wysokiej jakości mleka dla szczeniąt. To obejmuje starannie dobrane i wysoko strawne białka z laktozą bardzo podobny do mleka kobiecego. Produkt ten ma pozytywny wpływ na system trawienia i szczeniąt systemowych. Nie zawierają skrobi (szczenięta nie wykluczają amylazy na tyle, aby móc trawienia skrobi) i jest wzbogacony probiotyki, które pomagają w utrzymaniu równowagi mikroflory jelitowej.

Składniki: odtłuszczone mleko w proszku, serwatkę w proszku, olej kokosowy, kazeinian sodu, dekstroza, fosforan wapnia, węglan wapnia.
Składniki analityczne: białko 27 %, tłuszcz 30 %, 1 % włókno, popiół 6,4 %, 1,1 % wapnia, 0,8 % fosforu, sodu 0,4 %
Dietetyczny dodatek w 1 kg: witamina A, 32 000 IU, witamina D 1 600 IU, witamina E 85 mg, witamina C 52 mg, witamina B1 10 mg, witamina B6 4 mg, witamina B2 4 mg, witamina K3 1 mg, amid kwasu nikotynowego 50 mg, pantotenian wapnia 8 mg, cynk 80 mg, 32 mg żelaza, 10 mg miedzi, 8 mg manganu, 2 mg jod, selen 0,1 mg.

Karmienie instrukcjami: Wymieszaj 1 część mleka w proszku oraz 3 części ciepłej wody (40-45 stopni) i pozostawić do ostygnięcia do organizmu matki (38-39 stopni). Każda porcja przygotowania vždyz świeże mleko w butelkach umyte i czyste.

Ocena 2
14. 09. 2020

Stěně poměrně dobře mléko snášelo, ale práce s mlékem je nepříjemná, mléko se špatně rozpouští. Práce s tímto mlékem je velmi, velmi nepříjemná!

09. 11. 2017

opět není český návod a příliš vonavé,zhrudkovatělé,lžička nevhodná