fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook
Sortuj według: top nazwa tani kosztowny

Nativia Karmy dla psów

Marka / Typ

Aktywność

Zawiera zbóż

Smak karmy

Speciální plemena

Wiek psa

Wielkość psa

Karmy Nativia są produkowane przez czeską firmę Nativia s.r.o. , która jako kluczową ideą przyjmuje zapewnienie zwierzętom naturalnego pożywienia, nie obciążającego organizmu zwierząt. Choć brzmi to dość oczywiście, wcale nie jest to łatwe. Twórcy karmy Nativia przyjęli dwa podstawowe założenia które determinują jakość ale i zdrowie:

- Pies to nie kura a co za tym idzie nie odżywia się ziarnem. Usunięcie z karmy pszenicy, soi, kukurydzy a nawet ziemniaków i zastąpienie ich ryżem lekkostrawnym ze względu na najmniejsze cząsteczki skrobi, oraz o najlepszym profilu aminkwasów. Pozwala nie tylko na uniknięcie alergii ale i na nie obciążanie psiego organizmu.

- Pies to drapieżnik, który dla swojego zdrowia potrzebuje białka zwierzęcego, dla tego karmy Nativia zawierają wysokiej jakości suszone mięso (kurczak, kaczka, jagnięcina) , dzięki któremu karma zawiera do 85% białka zwierzęcego w swoim składzie.

Najwyższa jakość surowców, nowoczesna linia produkcyjna oraz precyzyjnie dobrane dodatki sprawiają, że karmy Nativia klasyfikują się w czołówce karm dostępnych na rynku.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji