fb
Zadzwoń do nas: 538101701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Zaloguj się za pośrednictwem Facebook´a
Sortuj według: top nazwa tani kosztowny

Nativia Karmy dla psów

Marka / Typ

Aktywność

Čistokrevní

Zawiera zbóż

Smak karmy

Rasa psa

Wiek psa

Wielkość psa

Karmy Nativia są produkowane przez czeską firmę Nativia s.r.o. , która jako kluczową ideą przyjmuje zapewnienie zwierzętom naturalnego pożywienia, nie obciążającego organizmu zwierząt. Choć brzmi to dość oczywiście, wcale nie jest to łatwe. Twórcy karmy Nativia przyjęli dwa podstawowe założenia które determinują jakość ale i zdrowie:

- Pies to nie kura a co za tym idzie nie odżywia się ziarnem. Usunięcie z karmy pszenicy, soi, kukurydzy a nawet ziemniaków i zastąpienie ich ryżem lekkostrawnym ze względu na najmniejsze cząsteczki skrobi, oraz o najlepszym profilu aminkwasów. Pozwala nie tylko na uniknięcie alergii ale i na nie obciążanie psiego organizmu.

- Pies to drapieżnik, który dla swojego zdrowia potrzebuje białka zwierzęcego, dla tego karmy Nativia zawierają wysokiej jakości suszone mięso (kurczak, kaczka, jagnięcina) , dzięki któremu karma zawiera do 85% białka zwierzęcego w swoim składzie.

Najwyższa jakość surowców, nowoczesna linia produkcyjna oraz precyzyjnie dobrane dodatki sprawiają, że karmy Nativia klasyfikują się w czołówce karm dostępnych na rynku.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu "ciasteczek". Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Więcej informacji