fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

NATIVIA dog ADULT

Kompletna karma dla dorosłych psów wszystkich ras, od 1 do 9 lat.

Receptura karmy została stworzona przy całkowitym respektowaniu zasad naturalnego żywienia psa. Zwykła kombinacja zbóż czy ziemniaków jest całkowicie zastąpiona wyłącznie ryżem o najwyższej jakości. Białko zawarte w karmie w znakomitej większości jest pochodzenia zwierzęcego, co gwarantuje zawartość aminokwasów egzogennych, koniecznych dla zdrowia naszego psa, a dostarczanych tylko przez białka pochodzenia zwierzęcego. Dodane probiotyki wpływają na właściwe trawienie, ale również na poprawę odporności, ryby i oleje z ryb stanowią bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych dla zdrowej skóry, ale i dla rozwoju mózgu.

Pełny opis produktu

Składniki:

Ziarna zbóż i ich produkty pochodne (ryż jakościowy 53%); Produkty zwierzęce ze zwierząt lądowych i ich produkty pochodne (jakościowe odwodnione mięso drobiowe 31%, tłuszcz drobiowy 5%); Rośliny bulwiaste, rośliny korzeniowe i ich produkty pochodne (wysłodki buraczane suszone 4%, ekstrakt cykorii 0,1%); Substancje mineralne; Ryby, inne zwierzęta wodne i ich produkty pochodne (olej z łososia 0,5%); Drożdże piwne; Inne rośliny, algi i ich produkty pochodne (jukka 0,02%)

Składniki analityczne:
Białko surowe 25%, oleje i tłuszcze 14%,  włókno surowe 3%, popiół surowy 6,8%, wapń 1,35%,  fosfor 0,9%, sód 0,35%

Instrukcje karmienia:

Podawać posiłek na sucho lub zalany wodą. Resztki nie zjedzonego pokarmu zawsze należy usunąć z miski. Aby stworzyć odpowiedni nawyk jest wskazane, aby karmić psa w tym samym czasie każdego dnia. Dzienna racja w tabeli jest tylko w przybliżeniu, realne zapotrzebowanie zwierzęcia może się różnić w zależności od wieku, płci, stanu zdrowia, temperatury otoczenia, a przede wszystkim od poziomu aktywności. W związku z tym, konieczne jest regulowanie ilości pokarmu podawanego psu w celu uniknięcia nadwagi.

Ocena tego produktu  Heuréka.cz

23. 09. 2016
Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji