fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

NATIVIA dog ADULT active

Kompletna karma dla psów dorosłych wszystkich ras o zwiększonej aktywności.

Receptura karmy została stworzona przy całkowitym respektowaniu zasad naturalnego żywienia psa. Zwykła kombinacja zbóż czy ziemniaków jest całkowicie zastąpiona wyłącznie ryżem o najwyższej jakości. Białko zawarte w karmie w znakomitej większości jest pochodzenia zwierzęcego, co gwarantuje zawartość aminokwasów egzogennych, koniecznych dla zdrowia naszego psa, a dostarczanych tylko przez białka pochodzenia zwierzęcego. Dodane probiotyki wpływają na właściwe trawienie, ale również na poprawę odporności, ryby i oleje z ryb stanowią bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych dla zdrowej skóry, ale i dla rozwoju mózgu. Karmę uzupełniono glukozaminą i siarczanem chondroityny dla zachowania zdrowych stawów.

Karmę cechuje wysoki poziom białek pochodzenia zwierzęcego, tłuszczu i L-karnityna dla pokrycia zapotrzebowania na energie psów aktywnych a jednocześnie wspomóc budowę silnych mięśni.

Pełny opis produktu

Składniki:

Produkty zwierzęce ze zwierząt lądowych i ich produkty pochodne (suszona skwarka wołowa 28,5 %, tłuszcz wieprzowy 12,5 %, odwodnione mięso wołowe 6 %, siarczan chondroityny 0,02 %); Ziarna zbóż i ich produkty pochodne (tylko ryż łuskany 34,5 %); Rośliny bulwiaste, rośliny korzeniowe i ich produkty pochodne (wysłodki buraczane suszone, inulina z cykorii); Ryby, inne zwierzęta wodne i ich produkty pochodne (mączka rybna 4 %, olej z łososa 0,5 %); Nasiona oleiste, owoce oleiste i ich produkty pochodne (siemię lniane); Drożdże piwne; Minerały; Inne rośliny, algi i ich produkty pochodne (jukka 0,03 %); Różne (Glukozamina 0,03 %)Składniki analityczne:
Białko surowe 30%, oleje i tłuszcze 20%, włókno surowe 2,8%, popiół surowy 8,2%, 1,4% wapnia, fosforu, sodu 1,0% 0,4%

Instrukcje karmienia:
Podawać posiłek na sucho lub zalany wodą. Resztki nie zjedzonego pokarmu zawsze należy usunąć z miski. Aby stworzyć odpowiedni nawyk jest wskazane, aby karmić psa w tym samym czasie każdego dnia. Dzienna racja w tabeli jest tylko w przybliżeniu, realne zapotrzebowanie zwierzęcia może się różnić w zależności od wieku, płci, stanu zdrowia, temperatury otoczenia, a przede wszystkim od poziomu aktywności. W związku z tym, konieczne jest regulowanie ilości pokarmu podawanego psu w celu uniknięcia nadwagi.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji