fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

NATIVIA dog ADULT mini

Kompletna karma dla dorosłych psów małych ras od 10 miesięcy do 10 lat.

Receptura karmy została stworzona przy całkowitym respektowaniu zasad naturalnego żywienia psa. Zwykła kombinacja zbóż czy ziemniaków jest całkowicie zastąpiona wyłącznie ryżem o najwyższej jakości. Białko zawarte w karmie w znakomitej większości jest pochodzenia zwierzęcego, co gwarantuje zawartość aminokwasów egzogennych, koniecznych dla zdrowia naszego psa, a dostarczanych tylko przez białka pochodzenia zwierzęcego. Dodane probiotyki wpływają na właściwe trawienie, ale również na poprawę odporności, ryby i oleje z ryb stanowią bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych dla zdrowej skóry, ale i dla rozwoju mózgu.

Pełny opis produktu

Składniki:

Ziarna zbóż i ich produkty pochodne (ryż jakościowy 48%); Produkty zwierzęce ze zwierząt lądowych i ich produkty pochodne (jakościowe odwodnione mięso z kaczki 14%, jakościowe odwodnione mięso drobiowe 13%, tłuszcz drobiowy 10%); Rośliny bulwiaste, rośliny korzeniowe i ich produkty pochodne (wysłodki buraczane suszone 2,5%, ekstrakt cykorii 0,1%); Substancje mineralne; Drożdże piwne; Ryby, inne zwierzęta wodne i ich produkty pochodne (olej z łososia 0,5%); Inne rośliny, algi i ich produkty pochodne (jukka 0,05%)


Składniki analityczne:
Białko surowe 27%, oleje i tłuszcze 16%, włókno surowe 2,5%, popiół surowy 5%, wapń 0,9%, fosfor 0,6%, sód, 0,35%

Instrukcje karmienia:
Podawać posiłek na sucho lub zalany wodą. Resztki nie zjedzonego pokarmu zawsze należy usunąć z miski. Aby stworzyć odpowiedni nawyk jest wskazane, aby karmić psa w tym samym czasie każdego dnia. Dzienna racja w tabeli jest tylko w przybliżeniu, realne zapotrzebowanie zwierzęcia może się różnić w zależności od wieku, płci, stanu zdrowia, temperatury otoczenia, a przede wszystkim od poziomu aktywności. W związku z tym, konieczne jest regulowanie ilości pokarmu podawanego psu w celu uniknięcia nadwagi.

Ocena tego produktu  Heuréka.cz

09. 11. 2017
Můj pes změnou na toto krmení vylepšil srst, přibral a nemá některé z předešlých obtíží (hlavně časté průjmy a nechutenství).
Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji