NATIVIA dog PUPPY

15kg Na magazynie 3 szt 209,04 zł
+
Historia cenDarmowa wysyłka+ GRATIS PRZYSMAK - 1szt

Katalog: 1001134

NATIVIA PUPPY | CHICKEN & RICE to kompletna karma dla szczeniąt wszystkich ras od 2 do 12 miesięcy, odpowiednia również dla suk w ciąży i karmiących

  • Wysokiej jakości białka i tłuszcze dla dobrego wzrostu
  • prebiotyki i probiotyki wspierające odporność
  • Juki w celu zmniejszenia zapachu
  • DHA dla prawidłowego rozwoju mózgu

SKŁAD
Ryż łuskany 36%, wysokiej jakości suszone mięso drobiowe 32%, , tłuszcz drobiowy 11,5%, skwarki wołowe 9%, hydrolizowany kurczak i wątroba 3%, suszona wysłodki buraków cukrowych, drożdże piwne, olej z łososia 0,5% , cykoria inulina 0,1%, yucco 0,02%, glukozamina , siarczan chondroityny.

 

SKŁADNIKI ANALITYCZNE

Białko surowe 31%, surowe oleje i tłuszcze 18%, włókno surowe 2,2%, popiół surowy 6,7%, wapń 1,4%, fosfor 1%, sód 0,4%.

Instrukcje karmienia: Karmę należy podawać suchą lub zwilżoną. Zawsze usuwaj niezjedzone wilgotne pozostałości. Aby stworzyć odpowiedni nawyk, zaleca się karmienie psa o tej samej porze dnia. Ilość dziennej dawki podana w tabeli ma jedynie charakter orientacyjny, rzeczywista potrzeba zwierzęcia może się różnić w zależności od wieku, płci, zdrowia, temperatury środowiska i głównie w zależności od poziomu aktywności. Dlatego konieczne jest regulowanie ilości paszy, tak aby pies nie miał nadwagi i utrzymywał zdrową kondycję fizyczną, zapewniaj swojemu psu wystarczająco dużo ruchu i stały dostęp do świeżej wody pitnej.

13. 11. 2015

výborné ve všech směrech