fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

NATIVIA dog PUPPY

Kompletna karma dla szczeniąt od 2 do 12 miesięcy, oraz suk ciężarnych i w okresie laktacji.

Receptura karmy została stworzona przy całkowitym respektowaniu zasad naturalnego żywienia psa. Zwykła kombinacja zbóż czy ziemniaków jest całkowicie zastąpiona wyłącznie ryżem o najwyższej jakości. Białko zawarte w karmie w znakomitej większości jest pochodzenia zwierzęcego, co gwarantuje zawartość aminokwasów egzogennych, koniecznych dla zdrowia naszego psa, a dostarczanych tylko przez białka pochodzenia zwierzęcego. Dodane probiotyki wpływają na właściwe trawienie, ale również na poprawę odporności, ryby i oleje z ryb stanowią bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych dla zdrowej skóry ale i dla rozwoju mózgu.

 

Pełny opis produktu

Składniki:

Ziarna zbóż i ich produkty pochodne (ryż jakościowy 39%); Produkty zwierzęce ze zwierząt lądowych i ich produkty pochodne (jakościowe odwodnione mięso drobiowe 33%, tłuszcz drobiowy 10%); Rośliny bulwiaste, rośliny korzeniowe i ich produkty pochodne (wysłodki buraczane suszone 4%, ekstrakt cykorii 0,1%); Substancje mineralne; Ryby, inne zwierzęta wodne i ich produkty pochodne (olej z łososia 0,5%); Drożdże piwne; Inne rośliny, algi i ich produkty pochodne (jukka 0,02%)

Składniki analityczne:
Białko surowe 31%, oleje i tłuszcze 18%, włókno surowe 2,2%, popiół surowy 7,2%, wapń 1,55%, fosfor 0,99%, sód 0,4%

Instrukcje karmienia:
Podawać pokarm suchy lub wilgotny. Wilgotne, nie zjedzone resztki zawsze usunąć. Aby stworzyć odpowiedni nawyk jest wskazane, aby karmić psa w tym samym czasie każdego dnia. Dzienna racja w tabeli jest tylko w przybliżeniu, realne zapotrzebowanie zwierzęcia może się różnić w zależności od wieku, płci, stanu zdrowia, temperatury otoczenia, a przede wszystkim od poziomu aktywności. W związku z tym, konieczne jest regulowanie ilości paszy podawanej psu w celu uniknięcia nadwagi.

Ocena tego produktu  Heuréka.cz

13. 11. 2015
výborné ve všech směrech
Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji