fb
Zadzwoń do nas: 538101701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Zaloguj się za pośrednictwem Facebook´a
Sortuj według: top nazwa tani kosztowny

Petkult Karmy dla psów

Marka / Typ

Zobacz wszystkie

Aktywność

Čistokrevní

Zawiera zbóż

Smak karmy

Rasa psa

Wiek psa

Wielkość psa

Karma Petkult to linia hipoalergicznych karm stworzona przez Pet Product Ltd w międzynarodowej współpracy z firmami z Belgi, Polski i Hiszpanii. Najlepsi, na swoich lokalnych rynkach pod wspólnym przewodnictwem, zebrali swoje doświadczenie, wiedzę i najlepsze lokalne produkty by stworzyć wyjątkową karmę Petkult. Wszystkim im, przyświecała wspólna idea  : Poszanowanie dla natury, anatomii i historii gatunku, wyrażonej w dziedzictwie genetycznym nie zmiennym od 15000 lat. Zwrócić psom i kotom ich naturalne instynkty i potrzeby właściwe drapieżnikom.

Karma Petkult , to :

  • Wysokiej jakości naturalne składniki: jagnięcina, indyk, skorupiaki, brązowa mąka ryżowa, chleb świętojański, cykoria, jabłko, drożdże, juki, naturalne przeciwutleniacze (kurkuma, goździki, rozmaryn, winorośl)
  • źródłem białka zwierzęcego jest mięso jagnięce i indyka stanowiące 60% karmy (brak mączek i produktów pochodzenia zwierzęcego) oraz skorupiaki morskie z Antarktydy
  • Zawarty w karmie tłuszcz zwierzęcy to tłuszcz z indyka
  • NIE ZAWIERA :  pszenicy, kukurydzy, soi, jęczmienia, roślinnych i zwierzęcych produktów ubocznych, cukrów,  GMO.
  • NIE ZAWIERA : sztucznych barwników i konserwantów, wzmacniaczy smaku
  • Testowana na każdym etapie produkcji

Stała współpraca z hodowcami pozwala nie tylko weryfikować jakość karmy ale i stale potwierdzać jej dobroczynny wpływ na zdrowie i kondycję psów i kotów.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu "ciasteczek". Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Więcej informacji