fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

Beap. DENTAL GEL z aplikatorem 100g

Czyste zęby i świeży oddech bez użycia szczotki!

Żel żelowy Beaphar Liquid zapewnia codzienną ochronę zębów Twojego psa. Żel działa przeciw płytce nazębnej i zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego. Rezultatem są zdrowe zęby i świeże oddechy Twojego psa. Żel do zębów zawiera 3 enzymy (proteazy, amyloglukozydaza, glAczooksydazy).

Działanie przeciwpłytkowe: Różne rodzaje bakterii i białek zawartych w paszy powodują powstawanie blaszki na zębach psa.
Beaphar Żel zębowy zawiera enzymy zwalczające szkodliwe bakterie, zapobiegające powstawaniu kamienia nazębnego.

Pełny opis produktu

Walka z powstawaniem kamienia nazębnego: Nawet niewielka płytka nazębna, która nie jest usuwana z zębów, powoduje powstanie zawiesiny wapniowej. Beaphar Dental żel zawiera składniki, które wiążą wapń, aby zapobiec powstawaniu kamienia nazębnego. Żel zębowy jest wyposażony w aplikator ułatwiający nakładanie żelu i zapewnia, że pies przyzwyczaja się do żelu i przyjmuje go jako część codziennej higieny jamy ustnej. Po pierwszym użyciu zdejmij folię i przyklej aplikator do otworu.

Instrukcje użycia:

Nałożyć cienką warstwę żelu na wszystkie zęby. Zacznij od tylnych zębów i skieruj się do przodu. Nie ma problemu, jeśli część żelu zostanie usunięta - Twój pies używa języka do nakładania zębów.

Ocena tego produktu  Heuréka.cz

10. 11. 2016
29. 10. 2012
  • +++
doporučuji, psovi chutná
14. 09. 2012
  • není potřeba zubního kartáčku
  • Dva psi si nechají zuby natřít a třetí nechce,nevím,jak to udělat,aby držel.
Produkt jsem vybrala,jelikož jsem byla se svými psy u veter.dělat zuby pod narkozou a již jim narkozu nechci dávat, Tento produkt mě vyhovuje,aplikace je velice snadná,pokud pes drží a nechá si zuby ošetřovat , máme psy tři.U dvou je aplikace bezprob
Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji