PRODEN PLAQUEOFF pro zdravější zuby a dásně

180g NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 201,74 zł
+
Historia cenDarmowa wysyłka
420g NA ZAMÓWIENIE Pilnuj 406,05 zł
+
Historia cenDarmowa wysyłka
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Katalog: 1900018

Choroby dziąseł u psów mają takie same przyczyny jak u ludzi. Nieprzyjemny zapach z pyska jest często pierwszym sygnałem chorób jamy ustnej. ProDen PlaqueOff Animal jest opatentowanym, wyjątkowym, naturalnym preparatem, stosownym dla psów i kotów.

Systematyczne i staranne czyszczenie zębów usuwa płytkę nazębną i zapobiega jej gromadzeniu się. Ograniczenie występowania płytki nazębnej zapobiega występowaniu zapalenia dziąseł oraz poszkodzenia dziąseł i zębów. Płytka nazębna może zmienić swoją  formę w twardy kamień, który znacznie trudniej usunąć. Usunięcie kamienia nazębnego wykonuje weterynarz. Nowa płytka nazębna tworzy się cały czas, dlatego codzienne czyszczenie zębów jest konieczne w prewencji powstawania kamienia.

ProDen PlaqueOff Animal jest naturalnym produktem. Zawiera morskie algi mające pozytywny wpływ na zdrowie zębów i dziąseł. Środek w postaci proszku. Może być podawany codziennie razem z pokarmem. Produkt bogaty w naturalny jod. Zawiera ważne witaminy i minerały. W jego skład nie wchodzą żadne sztuczne barwniki, konserwanty, gluten i cukier. Algi wg norm WHO (Światowa Organizacja Zdrowia), FDA (Amerykański Urząd Kontroli Żywności i Leków) i FAO (Organizacja Narodów żjednoczonych do Spraw Wyżywienia i Rolnictwa). Produkt sklasyfikowany jako GRAS (bezpieczny produkt).

 

15. 09. 2020

vzala jsem si do péče týraného pejska, který měl problémy s chrupem a po užívání tohoto produktu se jeho stav lepší - doporučuji

15. 10. 2019

výborný, používám ho dlouhodobě

04. 02. 2019

07. 07. 2018
  • Tento prášek jsme sami zakoupili po doporučení od přátel, pes ho bez problemu v jidle sní ani ho nepostrehne. Co je důležité, opravdu mu prestalo zapáchát z tlamy a i zuby vypadaji lépe. Sama jsem již doporučila dalším známým.