PRODEN Pasta do zębów

25ml do 7 dni 30,2 zł
+

ProDen Płynna pasta do zębów to „dar” z natury. Jest to naturalna pasta do zębów i odświeżacz oddechu wykonany w 100% z olejków eterycznych i naturalnych. Został specjalnie opracowany ze składnikami, które pomagają oczyścić zęby Twojego psa, utrzymać świeży oddech, wyeliminować złe bakterie i chronić zęby i dziąsła.

Czy twój pies cierpi na którykolwiek z tych objawów? Zapalenie dziąseł, krwawienie z dziąseł, nieświeży oddech, obrzęk dziąseł, zapalenie przyzębia, czerwone dziąsła, utrata zębów.

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którykolwiek z tych problemów, oznacza to, że twój pies cierpi na chorobę przyzębia / chorobę dziąseł. Powinieneś skontaktować się ze swoim weterynarzem w celu kontroli doustnej, ponieważ pies nie tylko traci zęby, ale choroba przyzębia jest związana z chorobami serca, udarami, chorobami dróg oddechowych, wzdęciami, problemami z trawieniem, rakiem trzustki, cukrzycą i otyłością.

Choroby dziąseł i nieświeży oddech są spowodowane przez bakterie. Chroń zęby swojego psa, aby zapobiec chorobom dziąseł i zachować świeży oddech!

Płyn do zębów ProDen czyści i pomaga chronić zęby Twojego psa!

  • 100% naturalnej i jakości żywności
  • Brak dodatków
  • Brak syntetycznych chemikaliów
  • Bez konserwantów
  • Bez cukru