PRODEN PLAQUEOFF powder pro KOČKY

40g Na magazynie > 5 szt 84,94 zł
+
Historia cenDarmowa wysyłka

Katalog: 5100194

PlaqueOff ™ Powder Cat to w 100% naturalny produkt przeznaczony dla kotów

    
tłumi nieprzyjemny zapach z ust
    
zmniejsza kamień nazębny
    
usuwa płytkę nazębną

PlaqueOff ™ Powder Cat to przełom w pielęgnacji zębów i dziąseł psów i kotów. Znacznie redukuje płytki nazębne i kamień nazębny oraz usuwa nieprzyjemny zapach z jamy ustnej. Preparat jest w postaci proszku i dlatego łatwo dodaje się do zwykłego jedzenia.

PlaqueOff ™ Powder Cat, w przeciwieństwie do innych metod usuwania płytki nazębnej, działa systematycznie. Przechodzi przez przewód pokarmowy do krwioobiegu, a następnie do śliny, gdzie równomiernie wpływa na dziąsła i wszystkie zęby. Wpływa na zdolność bakterii do gromadzenia, co przyczynia się do powstawania płytki nazębnej i zmiękcza już stworzony kamień nazębny. Badania kliniczne przeprowadzone na ludziach wykazały, że akumulacja substancji szkliwa jest zmniejszona aż o 88%, a kamień nazębny całkowicie zniknął lub stał się bardzo porowaty i tak łatwo usuwalny.

Sposób użycia: Wlej preparat raz dziennie do granulatu lub gotowanej lub konserwowanej żywności.

Czas użycia: Produkt należy przyjmować regularnie zgodnie z zalecaną dawką, w przeciwnym razie problemy z płytką nazębną i kamieniem zostaną ponownie zwrócone. Jedna paczka trwa około 4 miesięcy.