fb
Zadzwoń do nas: 538101701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Zaloguj się za pośrednictwem Facebook´a
Sortuj według: top nazwa tani kosztowny

Prins Karmy dla psów

Marka / Typ

Zobacz wszystkie

Aktywność

Čistokrevní

Zawiera zbóż

Smak karmy

Rasa psa

Wiek psa

Wielkość psa

Holenderskie karmy Prins to w 100% naturalne pokarmy dla zwierząt domowych. Oparte o jakościowe surowce pełne składników odżywczych, wolne od chemicznych polepszaczy smaku, sztucznych aromatów czy konserwantów. 50 lat doświadczeń, badań i ciągłej pracy nad ulepszaniem produktu dało efekt w postaci dwóch rodzajów chrupek : tłoczonych na zimno i ekstrudowanych. Dzięki takiemu podziałowi , firma może zaproponować towar, który zachował naturalne wartości odżywcze, oraz twarde i nieregularne granulki dla zbyt łapczywych psów. Nowoczesna linia produkcyjna, doskonale zrównoważona receptura, oraz najwyższej jakości surowiec, uzupełniony stała kontrolą jakości na wszystkich etapach produkcji, gwarantuje, że domowy pupil otrzymuje wartościowy, kompletny i zbilansowany posiłek.

Wartości Prins Petfoods to : wysoka jakość, wiedza, ochrona środowiska i zrównoważony rozwoj, zaangażowanie i innowacyjność.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu "ciasteczek". Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Więcej informacji