RC Veterinary Health Nutrition Dog URINARY S/O Ageing 7+ - 8kg

Opis produktu

URINARY S / O AGING to kompletna dieta dla psów do rozpuszczania kamieni struwitowych i ograniczania ich nawrotów, w oparciu o ich zdolność do zakwaszania moczu, niską zawartość magnezu i zmniejszoną zawartość białka, ale o wysokiej jakości. Zaleca się zasięgnąć opinii lekarza weterynarii przed użyciem. Zaleca się karmienie moczem S / O przez 5 do 12 tygodni w celu rozpuszczenia kamieni struwitowych i przez 6 miesięcy w celu zmniejszenia ich nawrotu.  …

Historia cen Katalog Nr.: 1004162
NA ZAMÓWIENIE - Pilnuj Darmowa wysyłka

Inne warianty

NA ZAMÓWIENIE 141,12 zł
Szczegółowy opis

URINARY S / O AGING to kompletna dieta dla psów do rozpuszczania kamieni struwitowych i ograniczania ich nawrotów, w oparciu o ich zdolność do zakwaszania moczu, niską zawartość magnezu i zmniejszoną zawartość białka, ale o wysokiej jakości.

Zaleca się zasięgnąć opinii lekarza weterynarii przed użyciem. Zaleca się karmienie moczem S / O przez 5 do 12 tygodni w celu rozpuszczenia kamieni struwitowych i przez 6 miesięcy w celu zmniejszenia ich nawrotu.

Składniki:

Ryż, mączka kukurydziana, odwodnione białka kurczaka, tłuszcze zwierzęce, mączka pszenna, minerały, hydrolizowane białka zwierzęce, gluten kukurydziany, suszona celuloza, gluten pszenny *, suszona masa jajeczna, olej rybny, olej sojowy, suszona pulpa pomidorowa (źródło likopenu), fruktooligosacharydy, zhydrolizowane skorupiaki (źródło glukozaminy), ekstrakt z nagietka (źródło luteiny), zhydrolizowana chrząstka (źródło chondroityny). Źródła białek: odwodnione białka kurczaka, zhydrolizowane białka zwierzęce, gluten kukurydziany, gluten pszenny, suszona masa jajowa.

Witamina A: 15500 IU, witamina D3: 1000 IU, E1 (żelazo): 60 mg, E2 (jod): 5,3 mg, E4 (miedź): 14 mg, E5 (mangan): 67 mg, E6 ( Cynk): 145 mg, E8 (selen): 0,11 mg - Dodatki technologiczne: Wodorosiarczan sodu (mocz zakwaszający): 5 g - Konserwanty - Przeciwutleniacze.