Royal Canin Veterinary Diet Dog Pediatric Starter Mousse Can

195g Na magazynie > 5 szt 7,35 zł
+

Wysoka zawartość energii umożliwia podawanie mniejszej porcji jedzenia podczas karmienia. W rezultacie przewód pokarmowy nie jest przeciążony i kompensuje niewielką objętość żołądka szczeniąt i suk w ostatniej trzeciej fazie ciąży. Połączenie wysokostrawnych białek (LIP *), prebiotyków (mannooligosacharydów), ryżu i oleju rybnego zapewnia maksymalną strawność. Połączenie mannooligosacharydów (MOS) z opatentowanym kompleksem synergistycznych przeciwutleniaczy o wysokiej zawartości witaminy E, witaminy C, tauryny i luteiny wspiera mechanizmy obronne rosnącego szczeniaka.

Kiedy podawać sukie określone jedzenie?
Od końca piątego tygodnia ciężarna suka zyskuje 10% swojej wagi tygodniowo. Jej potrzeby wzrosną o 10% tygodniowo wraz z kontynuacją ciąży. Dzienne racje żywieniowe naszych Staterów wzrosły o 10% w 6. tygodniu, o 20% w 7. tygodniu io 30% w 8. tygodniu. Karmienie piersią wymaga również odpowiedniego odżywiania. Zalecamy karmienie adlibitum, dawkowanie nie jest ważne, ponieważ suka nie powinna przynieść więcej niż 25% (rasy duże i gigantyczne) do 30% (małe i średnie psy) swojej normalnej wagi.

Składniki:

Mięso i produkty pochodne pochodzenia zwierzęcego, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, mleko i produkty pochodne mleka, minerały, drożdże.

Składniki analityczne:

Białka: 47,6%
Tłuszcze: 28,6%
Węglowodany: 11%
NFE: 11,9%
Błonnik strawny: 5,7%
Włókno surowe: 4,8%
Omega 6: 4,3%
Omega 3: 0,7%
EPA + DHA: 0,3%
Wapń: 1,4%
Fosfor: 1,2%
Magnez: 0,05%
Sód: 0,7%
Energia metaboliczna: 4 952 kcal / kg