RC MAXI ADULT 5+

15kg Na magazynie 1 szt 286,88 zł
+
Historia cenDarmowa wysyłka+ GRATIS PRZYSMAK - 1szt

Katalog: 1000015

Royal Canin Maxi Adult 5+ jest zdrową dietą dla psów dużych ras. To pomaga zachować witalność w starszym wieku od 5 lat.
 
Psy dużych ras żyją średnio do 10 lat. Aby skutecznie przeciwdziałać starzeniu środki odżywcze muszą być wprowadzone w dorosłość po piątym roku życia.

Wzmocnione bezpieczeństwo pokarmowe

Kompozycja wysokiej strawności ryżu, frukto-oligosacharydy, EPA i DHA oraz dodanie miazgi buraka cukrowego.

Dla zdrowych stawów

Wspiera stawy które wraz z wiekiem ulegają uszkodzeniom, by minimalizować negatywne skutki wieku karma zawiera wysoką zawartości glukozaminy i chondroityny oraz EPA i DHA (0,40%) o działaniu przeciwzapalnym.

Redukcja kamienia nazębnego

Pomaga zmniejszyć tworzenie się kamienia nazębnego dzięki polifosforanom sodu które redukują obecny w ślinie wapń.

Pomocne wskazówki

Gdy pies zacznie wkraczać w zaawansowany wiek, często odwiedzaj lekarza weterynarii. Zaleci on środki zapobiegawcze, aby utrzymać zwierzę zdrowe i sprawne tak długo, jak to możliwe.

Składniki: Suszone mięso drobiowe, kukurydza, ryż, mąka kukurydziana, mączka z glutenu kukurydzianego, tłuszcz zwierzęcy, hydrolizowane białka zwierzęce, pulpa buraczana, tran, sole mineralne, oleje roślinne (soja, ogórecznik), proszek jajeczny, drożdże, fruktooligosacharydy, polifosforan sodu, wyciąg z zielonej herbaty i winogron (bogaty w polifenole), L-lizyna, hydrolizowane skorupiaki (bogaty w glukozaminę), hydrolizowana chrząstka (źródło chondroityny) .Pomaga utrzymać witalność w starszym wieku.

To pomaga spowolnić efekty starzenia

Kompleks współdziałających przeciwutleniaczy: witaminy E i C, polifenole, zielonej herbaty i winogron chronią komórki i neutralizują wolne rodniki. Redukcja fosforu dla zdrowych nerek i wysokiej zawartości białka dla utrzymania masy mięśniowej.

14. 02. 2024
  • Kvalita

08. 11. 2018

pes s tím nemá problém, asi mu to chutná :-)

10. 11. 2017

01. 05. 2015
  • Je to krmivo pro starší psy, je kvalitní, pes je dobře snáší

Krmivo doporučuji

08. 02. 2015