Royal Canin Mini Dental Care - granule pro psy snižující tvorbu zubního kamene - 8kg

Opis produktu

ROYAL CANIN® Dental Care Mini jest odpowiedni dla psów o wadze do 10 kg, które mają problemy z zębami. Granulki w tej niezwykle smacznej paszy mają zaawansowaną strukturę mechaniczną, która oczyszcza powierzchnię zębów, pomagając jednocześnie powstrzymać powstawanie płytki nazębnej i kamienia nazębnego.  …

Historia cen Katalog Nr.: 1003767
NA ZAMÓWIENIE - Pilnuj Darmowa wysyłka

Inne warianty

1kg

Na magazynie 39,34 zł

3kg

Na magazynie 93,86 zł
Szczegółowy opis

ROYAL CANIN® Dental Care Mini jest odpowiedni dla psów o wadze do 10 kg, które mają problemy z zębami. Granulki w tej niezwykle smacznej paszy mają zaawansowaną strukturę mechaniczną, która oczyszcza powierzchnię zębów, pomagając jednocześnie powstrzymać powstawanie płytki nazębnej i kamienia nazębnego.

Program żywieniowy do pielęgnacji układu pokarmowego dostępny jest w chrupiących granulkach i pysznych pasztetach w kieszeni. Obie są kompletne pod względem odżywczym i doskonale się uzupełniają. Dlaczego nie spróbować pasztetu jako dodatku do granulatu? ROYAL CANIN® Dental Care Mini został naukowo przetestowany i udowodniono, że redukuje kamień o 69%. Oznacza to, że ROYAL CANIN® Dental Care Mini to sprawdzony sukces.

Ocena 1
16. 05. 2022

Zatím nevyzkoušené