Royal Canin Mini Urinary Care - granule pro psy s ledvinovými problémy - 8kg

Opis produktu

Układ moczowy jest częstym źródłem problemów dla psów. Jeśli twój pies nie pije wystarczającej ilości wody, jego mocz może być zbyt skoncentrowany. Minerały z moczu mogą następnie tworzyć kryształy i ostatecznie prowadzić do powstawania bolesnych kamieni. Dostosowanie żywienia psa może pomóc w ochronie dróg…

Historia cen Katalog Nr.: 1003770
Na magazynie 1 szt Darmowa wysyłka

Inne warianty

1kg

Na magazynie 39,34 zł

3kg

Na magazynie 91,86 zł
Szczegółowy opis

Układ moczowy jest częstym źródłem problemów dla psów. Jeśli twój pies nie pije wystarczającej ilości wody, jego mocz może być zbyt skoncentrowany. Minerały z moczu mogą następnie tworzyć kryształy i ostatecznie prowadzić do powstawania bolesnych kamieni. Dostosowanie żywienia psa może pomóc w ochronie dróg moczowych i zmniejszeniu ryzyka powstawania kamieni.

ROYAL CANIN® Urinary Care Mini jest odpowiedni dla psów o wadze poniżej 10 kg, które są podatne na wrażliwe drogi moczowe. Te granulki nerki dla psów są specjalnie opracowane, aby Twój pies wypił więcej wody. Dodatkowa woda ma podwójny efekt. Najpierw przepłucz pęcherz psa. Po drugie, rozcieńcza mocz, tworząc mniej korzystne środowisko do tworzenia kryształów i kamieni. Wszystkie pasze ROYAL CANIN® są kompletne pod względem odżywczym i zawierają 100% białka, tłuszczu, błonnika, witamin i minerałów, których pies potrzebuje do długotrwałego fizycznego i psychicznego samopoczucia.

Program żywieniowy Urinary Care dostępny jest w chrupiących granulkach i smacznych pasztetach w kieszeni. Obie są kompletne pod względem odżywczym i doskonale się uzupełniają. Dlaczego nie spróbować pasztetu jako dodatku do granulatu? Wyniki ROYAL CANIN® Urinary Care Mini okazały się sukcesem. Badania naukowe na stanowiskach hodowlanych ROYAL CANIN® wykazały, że mocz był 21% cieńszy.

Ocena 1
29. 08. 2022

Kvalitní a pejskovi chutnají.