Royal Canin Light Weight Care Dog Loaf - dietní kapsička s paštikou pro psy

85g Na magazynie > 5 szt 5,02 zł
+
Historia cen
12x85g Na magazynie 2 szt 49,7 zł
+
Historia cen

Katalog: 1400144

Psy z nadwagą często cierpią na nadmierne obciążenie stawów. Pomóż swojemu psu zrezygnować z wysokiej jakości składników odżywczych zaprojektowanych specjalnie w celu utrzymania idealnej masy ciała. ROYAL CANIN® Lekki bochenek do pielęgnacji jest odpowiedni dla psów wszystkich rozmiarów, które mają tendencję do przybrania na wadze. To wyjątkowo smaczne, wysokostrawne białko pomaga Twojemu psu utrzymać zdrową masę mięśniową i obniża zawartość tłuszczu i kalorii.

 

Pokrowiec na pasztet z pasztetem zawiera optymalną kombinację rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego błonnika, który karmi psa, dzięki czemu unika się nadmiernego przyrostu masy ciała. Skład jest wśród innych użytecznych składników odżywczych bogatych w kwasy tłuszczowe omega 3, takie jak EPA i DHA. Te składniki odżywcze mają działanie przeciwzapalne, pomagając jednocześnie wspierać stawy psa. Ponadto ROYAL CANIN® Light Weight Care Loaf zapewnia regularne i zdrowe przejście jelita dla lepszego trawienia.

 

Oprócz tego pysznego pasztetu dostępna jest również lekka pielęgnacja w postaci chrupiących granulek. Oba pasze są kompletne pod względem odżywczym i doskonale się uzupełniają. Dlaczego nie spróbować pasztetu jako dodatku do granulatu?