Royal Canin Sterilised Dog Loaf - kapsička s paštikou pro kastrované psy

85g Na magazynie > 5 szt 4,61 zł
+
Historia cen
12x85g Na magazynie > 5 szt 51,71 zł
+
Historia cen

Katalog: 1400142

Po sterylizacji metabolizm twojego psa spowalnia i dlatego może woli leżeć niż spędzać czas na świeżym powietrzu; ale jego apetyt pozostanie taki sam. Wiadomo, że zrównoważona dieta może pomóc zwierzętom lepiej radzić sobie z problemami zdrowotnymi. Za tą paszą dla kastrowanych psów jest dekada badań naukowych nad żywieniem psów.

 

ROYAL CANIN® Sterilized Loaf Pate Pocket jest odpowiedni dla psów każdej wielkości. Zawiera aktywne składniki odżywcze, które pomagają im pozostać aktywnymi i w dobrej formie, a jednocześnie je karmić. Kieszeń na pasztety jest bogata w wysoce strawne białka, które są dostosowane do specyficznych potrzeb Twojego psa. Białko w tej paszy pomaga Twojemu psu utrzymać masę mięśniową przy zmniejszonym spożyciu kalorii i tłuszczu. Ponadto zawiera umiarkowaną ilość tłuszczu i optymalną kombinację włókien, która pomaga Twojemu psu utrzymać idealną wagę podczas napełniania.

 

Oprócz tego pysznego pasztetu program sterylizowanego odżywiania jest również dostępny w postaci chrupiących granulek. Oba pasze są kompletne pod względem odżywczym i doskonale się uzupełniają. Dlaczego nie spróbować pasztetu jako dodatku do granulatu? Idź do ROYAL CANIN® Sterilized Loaf i zobacz korzyści płynące z wysokiej jakości składników odżywczych zrównoważonych, aby utrzymać psa aktywnego, szczupłego i zdrowego.