Szanowni klienci, w dniu dzisiejszym nie będzie dostępna obsługa klienta. Za utrudnienia przepraszamy, dziękujemy za zrozumienie.

Royal Canin Sterilised Dog Loaf - kapsička s paštikou pro kastrované psy

85g Na magazynie 4 szt 4,42 zł
+
12x85g Naskladníme do 72 hodin 53,05 zł
+
Zamknij

Pilnuj dostępność produktu

wariant:  

Po sterylizacji metabolizm twojego psa spowalnia i dlatego może woli leżeć niż spędzać czas na świeżym powietrzu; ale jego apetyt pozostanie taki sam. Wiadomo, że zrównoważona dieta może pomóc zwierzętom lepiej radzić sobie z problemami zdrowotnymi. Za tą paszą dla kastrowanych psów jest dekada badań naukowych nad żywieniem psów.

 

ROYAL CANIN® Sterilized Loaf Pate Pocket jest odpowiedni dla psów każdej wielkości. Zawiera aktywne składniki odżywcze, które pomagają im pozostać aktywnymi i w dobrej formie, a jednocześnie je karmić. Kieszeń na pasztety jest bogata w wysoce strawne białka, które są dostosowane do specyficznych potrzeb Twojego psa. Białko w tej paszy pomaga Twojemu psu utrzymać masę mięśniową przy zmniejszonym spożyciu kalorii i tłuszczu. Ponadto zawiera umiarkowaną ilość tłuszczu i optymalną kombinację włókien, która pomaga Twojemu psu utrzymać idealną wagę podczas napełniania.

 

Oprócz tego pysznego pasztetu program sterylizowanego odżywiania jest również dostępny w postaci chrupiących granulek. Oba pasze są kompletne pod względem odżywczym i doskonale się uzupełniają. Dlaczego nie spróbować pasztetu jako dodatku do granulatu? Idź do ROYAL CANIN® Sterilized Loaf i zobacz korzyści płynące z wysokiej jakości składników odżywczych zrównoważonych, aby utrzymać psa aktywnego, szczupłego i zdrowego.