Świecąca w ciemności piłka tenisowa 6,5 cm - 1 szt

Opis produktu

piłka tenisowa wersja fluorescencyjna, nie zgubisz jej w ciemności rozmiar: ø 6,5 cm kolor: neonowy zawartość opakowania: 1 szt…

Historia cen Katalog Nr.: 1005655
Na magazynie > 5 szt
Szczegółowy opis
  • piłka tenisowa
  • wersja fluorescencyjna, nie zgubisz jej w ciemności
  • rozmiar: ø 6,5 cm
  • kolor: neonowy
  • zawartość opakowania: 1 szt

Zajęcia na świeżym powietrzu z czworonożnym przyjacielem nie muszą kończyć się o zmierzchu. Piłka marki HIPHOP DOG pozwala przedłużyć czas zabawy i zabawy z psem nawet po zachodzie słońca.

Piłka tenisowa HIPHOP DOG to nie jest zwykła piłka, ta niezwykła zabawka dla psów posiada kilka cech, które czynią ją idealnym towarzyszem nocnych zabaw.

Istota piłki opiera się na fluorescencyjnych właściwościach górnej warstwy, które aktywują się pod wpływem światła dziennego lub sztucznego. Wystarczy więc wystawić piłkę na odpowiednią ilość światła, a gdy zapadnie zmrok, zaświeci się neonowym blaskiem. Fluorescencja to fascynujące zjawisko, w którym substancja pochłania światło, a następnie je emituje. Dzięki temu materiałowi piłka będzie widoczna nawet w najciemniejszych zakamarkach Twojego podwórka lub parku.

Świecąca w ciemności neonowa piłka tenisowa HIPHOP DOG to idealny wybór dla osób, które szukają sposobu na urozmaicenie wieczornych zajęć ze swoim psem. Dzięki tej piłce ciemność staje się okazją do niekończącej się zabawy.

Fluorescencyjna warstwa piłki nie zawiera żadnych substancji toksycznych , co zapewnia bezpieczną zabawę psu i jego towarzyszowi. Pies nie jest narażony na działanie żadnych szkodliwych substancji podczas zabawy piłką HIPHOP DOG.