Świecące w ciemności piłki tenisowe 3szt - 6,5 cm

Opis produktu

zestaw piłek tenisowych wersja fluorescencyjna, nie zgubisz ich w ciemności rozmiar: ø 6,5 cm / 5 cm kolor: neonowy zawartość opakowania: 3 szt …

Historia cen Katalog Nr.: 1005653
Na magazynie 3 szt

Inne warianty

NA ZAMÓWIENIE 12,37 zł
Szczegółowy opis
  • zestaw piłek tenisowych
  • wersja fluorescencyjna, nie zgubisz ich w ciemności
  • rozmiar: ø 6,5 cm / 5 cm
  • kolor: neonowy
  • zawartość opakowania: 3 szt

Zajęcia na świeżym powietrzu z czworonożnym przyjacielem nie muszą kończyć się o zmierzchu. Piłka marki HIPHOP DOG pozwala przedłużyć czas zabawy i zabawy z psem nawet po zachodzie słońca.

Piłka tenisowa HIPHOP DOG to nie tylko zwykła piłka, ta niezwykła zabawka dla psów posiada kilka cech, które czynią ją idealnym towarzyszem nocnych zabaw.

Istota piłki opiera się na fluorescencyjnych właściwościach górnej warstwy, które aktywują się pod wpływem światła dziennego lub sztucznego. Wystarczy więc wystawić piłkę na odpowiednią ilość światła, a gdy zapadnie zmrok, rozświetli się neonowym blaskiem. Fluorescencja to fascynujące zjawisko, w którym substancja pochłania światło, a następnie je emituje. Dzięki temu materiałowi piłka będzie widoczna nawet w najciemniejszych zakamarkach Twojego podwórka lub parku.

Świecąca w ciemności neonowa piłka tenisowa HIPHOP DOG to idealny wybór dla osób poszukujących sposobu na urozmaicenie wieczornych zajęć ze swoim psem. Dzięki tej piłce ciemność staje się okazją do niekończącej się zabawy.

Fluorescencyjna warstwa piłki nie zawiera żadnych substancji toksycznych, co zapewnia bezpieczną zabawę psu i jego towarzyszowi. Pies nie jest narażony na działanie żadnych szkodliwych substancji podczas zabawy piłką HIPHOP DOG.