FALCO puszka FARMKA cat łosoś

400g Na magazynie > 5 szt 7,57 zł
+
Historia cen
800g Na magazynie > 5 szt 10,89 zł
+
Historia cen

Katalog: 1005638

Są to ręcznie i rzetelnie włożone do wołowiny kawałki łososia. Zawiera łącznie 30% ręcznie układanych kawałków łososia w 70% mielonej wołowiny. Produkt może zawierać kości.

Łosoś jest jednym z najlepszych naturalnych źródeł kwasów tłuszczowych omega-3. Zawiera wysokiej jakości białka, które pełnią szereg ważnych funkcji w organizmie, m.in. pomagają w gojeniu ran, chronią zdrowie kości, korzystnie wpływają na sierść, utrzymują masę mięśniową podczas utraty wagi i starzenia. Regularne spożywanie łososia może zmniejszyć ryzyko chorób serca i naczyń krwionośnych.

Kości konserwowe nie są niebezpieczne, dzięki sterylizacji pod wysokim ciśnieniem i temperaturą są całkowicie miękkie i można je zmiażdżyć w palcach. Stanowią ważny element diety zwierzaka, ponieważ zawierają ważne minerały. Karmiąc karmę w puszkach zawierającą kości, hodowcy nie muszą kupować żadnych dodatkowych witamin zawierających minerały.

W jednej puszce znajdziesz zbilansowane proporcje witamin, minerałów i cennych substancji, dzięki połączeniu mięsa i podrobów.

Dieta kota powinna być zbilansowana, dlatego idealnie nadaje się łączenie mięsa z podrobami, które zawierają ważne witaminy i substancje.

Duże opakowanie zawiera 8 puszek pełnych pożywnych kawałków mięsa dla Twoich czworonożnych gości.

FARMKA CAT jest odpowiednia nie tylko dla wszystkich kategorii wiekowych i wszystkich ras kotów, ale także dla zwierząt obciążonych, w ciąży i w okresie laktacji czy też dla zwierząt z problemami trawiennymi i wagą.