FALCO puszka LÍZA gra

120g Na magazynie > 5 szt 3,91 zł
+
Historia cen

Katalog: 1005620

Jest to całoroczna, stuprocentowa konserwa mięsna składająca się z dziczyzny, pasków wołowych i podrobów. Produkt może zawierać kości.

Karma konserwowa LÍZA charakteryzuje się doskonałymi wartościami odżywczymi i dietetycznymi, dużą zawartością magnezu, który wpływa na prawidłowe funkcjonowanie mięśni i nerwów, a także zawiera sód i wapń, które korzystnie wpływają na wzmocnienie kości w stawach. Wszystko jest w swojej naturalnej formie.

Zawiera wołowinę, która charakteryzuje się wysoką zawartością niezbędnych aminokwasów, żelaza i witaminy B2. Zawiera także białka wpływające na wzrost mięśni. Wspomaga mięśnie żujące, doskonale wpływa na kondycję i sierść.

Dziczyzna należy do łatwostrawnych mięs, jest bardzo dietetyczna. Zawiera minimalną ilość tłuszczu, a jednocześnie jest bardzo wartościowa pod względem odżywczym. Zawiera ważne witaminy z grupy B, minerały takie jak żelazo i fosfor. Jest bogaty w białko, sód i potas.

Kości konserwowe nie są niebezpieczne, dzięki sterylizacji pod wysokim ciśnieniem i temperaturą są całkowicie miękkie i można je zmiażdżyć w palcach.

Kości są ważnym elementem diety zwierzęcia, zawierają ważne minerały. Karmiąc karmę w puszkach zawierającą kości, hodowcy nie muszą kupować żadnych dodatkowych witamin zawierających minerały.

Can LÍZA jest odpowiednia dla wszystkich kategorii wiekowych i wszystkich ras.