FALCO puszka FARMKA dog kurczak

800g Na magazynie > 5 szt 11,61 zł
+
Historia cen

Katalog: 1005645

To kawałki kurczaka w wołowinie, które wkładane są ręcznie i rzetelnie. Zawiera łącznie 30% ręcznie wkładanych kawałków kurczaka w 70% mielonej wołowiny. Produkt może zawierać kości.

Mięso z kurczaka jest bardzo lekkostrawne i stanowi bogate źródło białka. Zawiera korzystną zawartość składników mineralnych, zwłaszcza żelaza, fosforu, cynku, sodu, potasu i witamin z grupy B.

Kości konserwowe nie są niebezpieczne, dzięki sterylizacji pod wysokim ciśnieniem i temperaturą są całkowicie miękkie i można je zmiażdżyć w palcach. Stanowią ważny element diety zwierzaka, ponieważ zawierają ważne minerały. Karmiąc karmę w puszkach zawierającą kości, hodowcy nie muszą kupować żadnych dodatkowych witamin zawierających minerały.

W jednej puszce znajdziesz zbilansowane proporcje witamin, minerałów i cennych substancji, dzięki połączeniu mięsa i podrobów.

Dieta psa powinna być zbilansowana, dlatego idealnie nadaje się łączenie mięsa z podrobami, które zawierają ważne witaminy i substancje.

FARMKA DOG jest odpowiednia nie tylko dla psów wszystkich kategorii wiekowych i wszystkich ras, ale także zwierząt obciążonych, ciężarnych i karmiących, a także zwierząt mających problemy z trawieniem i wagą.