FALCO MAX - łosoś

800g Na magazynie > 5 szt 16,96 zł
+
Historia cen

Katalog: 1004718

Puszki z linii MAX charakteryzują się doskonałymi wartościami odżywczymi i dietetycznymi, dużą zawartością magnezu, który wpływa na prawidłowe funkcjonowanie mięśni i nerwów, a także zawierają sód i wapń, które korzystnie wpływają na wzmocnienie kości w stawach. Wszystko jest w naturalnej formie.

Łosoś jest jednym z najlepszych naturalnych źródeł kwasów tłuszczowych omega-3. Zawiera wysokiej jakości białka, które spełniają szereg ważnych funkcji w organizmie, m.in. wspomagają gojenie ran, chronią zdrowie kości, korzystnie wpływają na sierść, utrzymują masę mięśniową podczas utraty wagi i starzenia. Regularne spożywanie łososia może zmniejszyć ryzyko chorób serca i naczyń krwionośnych.

Kości konserwowe nie są niebezpieczne, dzięki sterylizacji pod wysokim ciśnieniem i temperaturą są całkowicie miękkie i można je zmiażdżyć w palcach.

Kości są ważnym elementem diety zwierzęcia, zawierają ważne minerały. Karmiąc karmę w puszkach zawierającą kości, hodowcy nie muszą kupować żadnych dodatkowych witamin zawierających minerały.

Karma w puszkach serii MAX jest odpowiednia dla wszystkich kategorii wiekowych i wszystkich ras.