SOKOL FALCO TIM kaczki

120g Na magazynie > 5 szt 3,91 zł
+
Historia cen

Katalog: 1004547

Konserwy TIM charakteryzują się doskonałymi wartościami odżywczymi i dietetycznymi, dużą zawartością magnezu, który wpływa na prawidłowe funkcjonowanie mięśni i nerwów, a także zawierają sód i wapń, które korzystnie wpływają na wzmocnienie kości w stawach. Wszystko jest w naturalnej formie.

Zawiera wołowinę, która charakteryzuje się wysoką zawartością niezbędnych aminokwasów, żelaza i witaminy B2. Zawiera także białka wpływające na wzrost mięśni. Wspomaga mięśnie żujące, doskonale wpływa na kondycję i sierść.

Kaczka, podobnie jak inne mięso drobiowe, jest bardzo lekkostrawna i stanowi bogate źródło białka. W przeciwieństwie do mięsa z kurczaka i indyka jest ono bardziej tłuste. Zawiera korzystną zawartość składników mineralnych, zwłaszcza żelaza, fosforu, cynku, sodu, potasu i witamin z grupy B.

Kości konserwowe nie są niebezpieczne, dzięki sterylizacji pod wysokim ciśnieniem i temperaturą są całkowicie miękkie i można je zmiażdżyć w palcach.

Kości są ważnym elementem diety zwierzęcia, zawierają ważne minerały. Karmiąc karmę w puszkach zawierającą kości, hodowcy nie muszą kupować żadnych dodatkowych witamin zawierających minerały.

Can TIM jest odpowiedni dla wszystkich kategorii wiekowych i wszystkich ras.