fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

antipar. spray BIO KILL

Opis BIOKILL 2,5 mg / ml cutaneous natryskowego 500 ml preparatu przeciw pasożytom zewnętrznym (pchły, wszy, kleszcze, roztocza), u psów, świnek morskich, chomików i ptaków egzotycznych; owady (mrówki, muchy, pająki) i jest także używany na długopisy dezynsekcja i gniazd.
Skład: Permethrinum 2,5 mg w 1 ml aerozolu. Dihydrat cytrynianu sodu, alkohol benzylicus, Paraffinum Ciekła, polisorbat 20, polisorbat 85, alkilobenzenosulfonian wapnia w 2-etyloheksanolu, Aqua purificata.

Pełny opis produktu

Zastosowanie: Zastosowanie poszczególnych rodzajów zwierząt:
Psy - pcheł, wszy, kleszcze i miękkie tick, dravčíkovost, wszy, trichodektóza.
Egzotyczne ptaki - kleszcz kleszcze, miękkie zakażenia, pchłami i wapno čmelíkovost.
Hamster - kleszcze, pchłami, atak pęcherzyka, zapobiegając atakom svrabovkou kota.
Świnka morska - kleszcze, pchłami, pęcherzyk atak, napaść svrabovkou kota.
Zapobieganie Miaz przeszywający i napadu oraz owady - komary trudne, czarne muchy, muszki, giezy, leci, żuraw latać.
Odtworzenie środowiska - Spray działa dobrze w zapobieganiu atakom wyżej wymienionych gatunków.

Nie stosować u kotów - produkt jest toksyczny dla kotów. Uniknąć ewentualnego kontaktu z kotami, psami, które są traktowane produkt. Produkt jest toksyczny dla pszczół, gadów i ryb. Nie zanieczyszczać swoich dróg wodnych i skupić pozwalają zwierzętom 12 godzin po zabiegu, kąpiel w rzekach występowania ryb.

Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt może podrażniać skórę, błony śluzowe i alergizovat. Po aplikacji jest zalecany do 12 do 24 godzin, aby ograniczyć obsługę zwierząt, zwłaszcza, że nie jest zalecane z leczonych zwierząt do spania. Trzymaj dzieci z dala od leczonych zwierząt przez 24 godziny.

Dawkowanie: Skład Zwierzęta stosuje się w kierunku przeciwnym do włosów i piór aż mundurkach (pióra) zwilżone. Długowłosy zwierzęta jednocześnie szorować. 10 mg permetryna (to jest 4 ml produktu) na 1 kg wagi zwierzęcia = 4 prasy dozowania pompy 1 kg masy ciała zwierząt.

Środowiska Rekultywacja: mokre vystříkávají do około 25 ml / m2 (25 pomp naciśnij dawkowania). Wniosek do klatki, szopa, garaż i stodoła. Opryskiwanie jest powtarzane w razie potrzeby co 1-2 tygodnie.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji