16.11.21 Wiadomości

Świetne wskazówki dotyczące prezentów świątecznych dla psów

Ten artykuł jest tłumaczony przez Google Translator. Pracujemy nad jego ręcznym tłumaczeniem. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Święta nadchodzą! Najwyższy czas pomyśleć o tym, jak sprawisz przyjemność swoim bliskim w tym roku. Tworząc listę prezentów, nie zapomnij również wybrać niespodzianki dla swojego pupila. W końcu, jeśli w twoim życiu jest przyjaciel, który zawsze był tu dla ciebie i nigdy nie przestał cię kochać, to jest to twój pies.

W naszej ofercie znajdziesz wiele wspaniałych produktów, które możesz zapakować dla swojego pupila pod choinkę. Pies z pewnością będzie cieszyć się pysznymi smakołykami lub wysokiej jakości karmą. Z praktycznych upominków możesz wybrać np. nową smycz i obrożę – oczywiście z obietnicą dłuższych spacerów. I nie zapomnij spakować zabawki dla zabawy.

Wesołych i wesołych dla wszystkich misek dla psów:

Żywność Ibero NATURAL
Podaruj swojemu pupilowi smak prawdziwej szynki iberyjskiej na Boże Narodzenie. Granulat jest w 100% naturalny i hipoalergiczny, bezglutenowy, o wysokiej zawartości mięsa (półdzika iberyjskiego i jagnięciny). Dodatkowo kupując zrobisz dobry uczynek i wesprzesz hodowlę zagrożonego wyginięciem wilka iberyjskiego w Jihlava ZOO.
https://petkarma.pl/ibero-natural-granule-pro-psy

Przysmaki Ibero
Przysmaki Ibero idealnie nadają się do granulatu Ibero NATURAL. Są smaczne i pomagają w higienie jamy ustnej, ponieważ zawierają wodorosty morskie. Są naturalne - bez sztucznych barwników i aromatów.
https://petkarma.pl/ibero-natural-przekaski-i-smakolyki-psy

Olej z łososia ibero
Aby uzupełnić kwasy tłuszczowe Omega 3, nie zapomnij dodać oleju z łososia Ibero. Wspomaga zdrową i piękną sierść oraz optymalną pracę układu krążenia.
https://petkarma.pl/ososiowy-olej-witaminy-i-odzywianie-stawow-psy/olej-z-ososia-ibero

Zabawa nie tylko na święta:

Zabawka interaktywna Athena
Zabawka motywacyjna bawi psa, a także szkoli mózg. Musiał się w pełni skoncentrować, aby dostać się do upragnionego przysmaku.
https://petkarma.pl/motywacyjne-zabawki-psy/toy-interakt-athena-gry

Gryząca świnka skarbonka
Czy twój pies pościł w Boże Narodzenie? Zamiast złotej świni czeka na niego nagroda w postaci chrząkającej lateksowej świni.
https://petkarma.pl/lateksowe-zabawki-psy/zabawka-chrzakajacego-prosiaka

Miś
Szukasz pluszowej zabawki, której Twój pies nie spróbuje od razu? Miś z łatami jest wytrzymały i przy ugryzieniu wydaje dźwięk.
https://petkarma.pl/pluszowe-zabawki-psy/zabawka-mis-z-naszywkami-z-d-wiekiem

piłka-niespodzianka
Piłka do rugby z naturalnej gumy może być wypełniona smakołykami, dzięki czemu gra będzie dla psa jeszcze przyjemniejsza.
https://petkarma.pl/motywacyjne-zabawki-psy/hracka-rugby-mic-na-pamlsky

Smaczny pakiet świąteczny
Lubisz pakiety prezentowe? Wtedy docenisz pudełko od marki Brit. Oprócz zabawki dla przyjemności na psiaki czeka również kilka pysznych smakołyków, które z pewnością będą się dobrze bawić - granulki Brit Care Dog Hair & Skin, Brit Mono Protein w puszkach czy przysmaki Brit Functional Snack i Brit Meaty Jerky.
https://petkarma.pl/pes-pes-oferta-swiateczna/pakiet-brit-prezent-dla-psow

Motywy świąteczne:

Świąteczne pierniki
Zamiast słodkiego piernika, który nie pasuje do zwierząt, podaruj psu lateksową zabawkę z dźwiękiem. Do wyboru cztery rodzaje pierników.
https://petkarma.pl/pes-pes-oferta-swiateczna/boze-narodzenie-po-ne-imbirki

Pluszowy Mikołaj
Świąteczna pluszowa zabawka z dźwiękiem dostępna jest w trzech wariantach. Czy bardziej lubisz Mikołaja, renifera czy misia?
https://petkarma.pl/pes-pes-oferta-swiateczna/christmas-pluszowe-zabawka-santa-sob-bear

Gwiazda
Świąteczne GWIAZDKI lateksowe na bawełnianym sznurku służą jako aport i holowanie. Zabawka wydaje dźwięk. Wybierz jeden z trzech motywów (bałwan, renifer, Mikołaj).
https://petkarma.pl/pes-pes-oferta-swiateczna/christmas-star-na-strunie-d-wieku

Świąteczna skarpeta
Pluszowa skarpetka w osioł lub owcę zachwyci pysk każdego psa. Wewnątrz zabawki wszyty jest szeleszczący materiał, który zachęca psa do zabawy.
https://petkarma.pl/pes-pes-oferta-swiateczna/swi-teczna-skarpetka-osiol-szelest-owcy

Zdjęcie: Maxpixel.net i archiwum