fb
Zadzwoń do nas: 538101701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Zaloguj się za pośrednictwem Facebook´a
Sortuj według: top nazwa tani kosztowny

Taste of the Wild Karmy dla psów

Marka / Typ

Aktywność

Čistokrevní

Zawiera zbóż

Smak karmy

Rasa psa

Wiek psa

Wielkość psa

To wyjątkowe karmy Taste of the Wild stworzone z prawdziwego pieczonego mięsa, uzupełnione warzywami, owocami i ziołami, bez dodatku zbóż. Kompozycja jakościowych i wyjątkowych składników, na uwagę zasłuchuje mięso z dziczyzny, nie tylko wyjątkowo smakowite i naturalne, ale wartościowe i pozbawione wszelkich szkodliwych substancji typu antybiotyki czy hormony, gwarantuje doskonała przyswajalność i wyjątkowy smak. By zaspokoić potrzeby psów i kotów w różnym okresie rozwoju, o różnych preferencjach i potrzebach żywieniowych, karmy Taste of the Wild proponują szeroką gamę przepisów. Każda formuła została tak skomponowana by zoptymalizować korzyści dla zdrowia i kondycji, zagwarantować maksymalną przyswajalność i optymalną kondycję.

Karma Taste of the Wild jest bogata w : antyoksydanty, przeciwutleniacze, minerały w formie chelatowej, DHA, prebiotyki, probiotyki, błonnik, nienasycone kwasy tłuszczowe, aminokwasy i taurynę. Zawierają doskonałej jakości pieczone mięso i ryby jako żródło białka i zdrowych tłuszczy, uzupełnione minerałami i witaminami.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowania ruchu "ciasteczek". Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Więcej informacji