PURINA dog chow ADULT LARGE

Przepraszamy, ale niestety, ten produkt nie jest już w naszej ofercie. Proszę wybierać spośród podobnych produktów w menu po lewej stronie, można się też również zainspirować towarem, któr z tym produktem kupili inni.

Katalog: 1114

Kompletny i zrównoważony pokarm dla dorosłych psów dużych ras. Zawiera indyka jako naturalne źródło białek, które razem z pełnoziarnistymi zbożami i ryżem wspierają idealną cielesną kondycję Państwa psa.

Purina Dog chow jest premiową karmą, bogatą we wysokiej jakości mięso, które razem z pełnoziarnistymi zbożami lub ryżem tworzy podstawę karm pokrywających potrzeby psów wszystkich ras i wszystkich kategorii wiekowych. Chrupiąca struktura granulek Dog chow pomaga utrzymywać czyste zęby i wspiera dobrą higienę jamy ustnej. Specjalna kombinacja granulek dwóch różnych wielkości, które wystepują we wszystkich recepturach linii Dog chow, pomaga zaspokajać potrzeby psów bez względu na rasę, wiek i warunki życia psa.

Cielesna kondycja: wyższy udział białek i obniżona zawartość tłuszczy pomagają utrzymać dobrą cielesną kondycję psów dużych ras.

Układ pokarmowy: receptury Dog chow zawierają ryż oraz naturalny błonnik z cykorii i miąższu buraczanego. Ryż polepsza strawialność pokarmu. Cykoria jest źródłem naturalnych probiotyków, które zwiększają ilość "dobrych" bakterii w jelitach i wspierają zdrowie układu pokarmowego. Miąższ buraczany jest dobrze znany ze względu na swoją własność polepszania jakości odchodów.

Skład: zboża (min. 4% ryż), mięso i inne produkty pochodzenia zwierzęcego (kurze mięso min.4%), inne produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze 10%, warzywa (min. 0.5% cykorii), witaminy i minerały.