fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

ALPHA przysmak. paluszki RYBNE

Wszystkie przysmaki produkowane przez  Alpha Spirit cechuje wyjątkowa jakość. Zostały one stworzone z myślą o smaku i zdrowiu psa, bez mączek, zbóż czy dodatków chemicznych. Półwilgotna forma i oryginalna forma pakowania w połączeniu z jedynym i niepowtarzalnym smakiem sprawia, że przysmaki Alpha Spirit (zarówno kosteczki jak i patyczki do dalszego dzielenia) doskonale sprawdzają się jako nagrody przy szkoleniu czy na wystawach. Tropicieli, którzy walczą z mrówkami na śladzie zachęcam do wypróbowania przysmaków Alpha Spirit.

Przysmaki powstały z 85% świeżego mięsa i ryb, oraz 15% kiełków roślin strączkowych, dzięki czemu nie zawierają glutenu ani nadmiaru węglowodanów. Za to są cennym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3 i 6, witamin i minerałów uzyskanych dzięki zachowaniu naturalnych właściwości mięsa użytego do produkcji przysmaków.

Warto zauważyć, iż wysoką wartość przysmaków Alpha Spirit potwierdzają polscy właściciele psów, a najpełniejszym wyrazem ich uznania jest przyznanie w 2015 roku, nagrody „TOP FOR DOG” w kategorii „Najlepsze przysmaki treningowe”.

Pełny opis produktu

Skład: ryby i produkty rybne (45% świeżych ryb), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (20% kurczaka świeżego, 20% świeżej wątroby wieprzowej), kiełki roślin strączkowych (3,76% zielony groszek, 3,75%  groszek biały, 1 % soczewica), 3% gliceryny, 2,09% suszone wodorosty, 0,7% drożdży, 0,15% i 0,01% glukozaminy siarczan chondroityny.

Cechy jakościowe: białka 32%, wilgotność 20%, oleje i tłuszcze surowe 8%, popiół 9,5% Włókno surowe 1% cynku 0,675 g / kg (0,45% chelat aminokwasowy cynku, wodzian).

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji