fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

Pełech Argie niebieski / owal

Owalne gniazda wykonana jest z wysokiej jakości pianki pokryta stałej. Wysokiej jakości materiały zapewniają komfort i psy doskonałą izolację przed zimnem od podłogi. Pelech można prać w pralce w temperaturze 30 ° C, co pozwala na utrzymanie legowiska psa usunąć nawet w okresie zimowym, kiedy potrzebna jest konserwacja najbardziej.

Pełny opis produktu


Pełech jest wytwarzany w 5 kolorach, a każdy kolor idealnie pasują nawet dna łóżka, które jest wykonane w postaci substancji stałej. Lair jest elegancki i może być barwiony dostosowywać wnętrze. Możesz wybierać spośród sześciu rozmiarach, w zależności od wielkości psa lub w zależności od tego, gdzie należy umieścić legowiska.
Exclusive Pełech został wyprodukowany w UE, a jego produkcja została poprzedzona dokładnym badań weterynarzy i hodowców w różnych warunkach i na różnych ras psów. Dla łatwej konserwacji i jakości materiałów legowiska jest bardzo praktyczny i będzie służyć swoją czworonożnego przyjaciela przez długi czas.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji