fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

DELIKAN dog C/D LAMB/rice 15kg

CD Lamb and Rice - mieszanek paszowych pełnoporcjowych dla psów - jagnięcina z ryżem

Kanał spełnia najsurowsze wymagania w zakresie jakości, pełnego odżywiania i dietetyki żywienia z bardzo wysoką strawność i niskie ryzyko alergii. Nadaje się do wszystkich kategorii psów dorosłych, w tym suk ciężarnych i karmiących. Szybkie pełne cennych składników jagnięcy zapewnia optymalny skład aminokwasów białek. Rice jako źródło węglowodanów zwiększa składnik odżywcze i strawność paszy. Nienasycone kwasy tłuszczowe (omega 3 i 6) są w zrównoważony stosunek.Zawartość makro i mikroelementów oraz witamin w pełni pokryć zapotrzebowanie dorosłego psa.Wyższa zawartość witaminy C, sprzyja tworzeniu się biosyntezę kolagenu. Zapewnia to prawidłowe regeneracji kości i chrząstki. Wraz z witaminą C przyczynia się do zwiększenia trwałości i poprawić udział układ odpornościowy zawarte probiotyków, które regulują mikroflorę jelitową. Ponadto, przeciwciała IgY paszy związana z masą jaj, który blokuje niepożądane mnożenie i następnie rozkład w organizmie, wykazują liczbę patogennych wirusów (parwowirus, Rota i koronawirusa) i inne potencjalnie niebezpieczne bakterii. Ze względu na swój skład i zawartość składników odżywczych substancji chroniących mikroflorę jelitową i wsparcie systemu immunologicznego jedzenie jest bardzo odpowiednia dla psów z alergią, psów, psów i osłabiony w rekonwalescencji.

Pełny opis produktu


Skład: zboża (ryż, kukurydza), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego i 30 procent (suszone baranina, wątróbka drobiowa), pochodzenia roślinnego (kukurydza gluten, miazgi buraków cukrowych, z kiełków pszenicy), produkty uboczne, oleje i tłuszcze (tłuszcz drobiowy, olej słonecznikowy) drożdże, juki, minerały vitaminy.Dále zawiera przeciwutleniacze, środki konserwujące, barwniki, środki smakowo-zapachowe.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji