fb
Zadzwoń do nas: 538 101 701 (pon. - piątek: od 07:00 do 17:00.)
Koszyk: pusty

Logowanie i rejestracja

Logowanie z Facebook

Logowanie z Facebook

MENFORSAN płukania jamy ustnej przeciw kamieniowi

Menforsan płukania jamy ustnej przeciw kamienia nazębnego u psów i kotów. Odświeżanie i smaczne rozwiązanie dla kotów i psów, co zapobiega gromadzeniu się płytki nazębnej i kamienia formacji, rozwiązywać cuchnący oddech.


Pełny opis produktu


Zawiera chlorheksydyny antyseptyczne walczyć płytki nazębnej i ksylitol, który redukuje płytkę nazębną i odkładanie się kamienia nazębnego. Pomaga także w walce z nieświeżym oddechem. Częste stosowanie zapobiega rozwojowi choroby przyzębia. W celu uzyskania optymalnej wydajności należy podawać codziennie w wodzie do picia dla kotów i psów. Neutralnym pH. zmniejsza gromadzenie się płytki nazębnej i odkładanie się kamienia nazębnego zapobiega i zmniejsza limity halitosis przyzębia ma neutralne pH Aktywne składniki płynu do płukania ust Merforsan chlorheksydyny - środek antyseptyczny do walki blaszki ksylitol - redukuje płytkę nazębną i odkładanie się kamienia nazębnego, pomaga w walce z cuchnący oddech Applications : służą codziennie w wodzie do picia dla psów i kotów.

Ta strona wykorzystuje do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizowanie ruchu ciasteczek. Korzystając z tej strony zgadzasz. więcej informacji