Jak nauczyć kota korzystania z drzwiczek dla kota?
19.10.21 Przybory

Jak nauczyć kota korzystania z drzwiczek dla kota?

Czy Twój kot nadal musi otwierać drzwi, aby wyjść do ogrodu? Daj jej drzwi dla kota, abyś nie musiał być jej portierem dzień i noc. Przelotowy otwór pozwoli jej na swobodne poruszanie się po domu nawet podczas Twojej nieobecności.

Tunele dla kotów
27.12.20 Przybory

Tunele dla kotów

Aby kotka nie nudziła się w domu, zdobądź jej różne gadżety. Jednym z nich jest tunel dla kota. Dla twojego czworonożnego przyjaciela to najpierw próba odwagi, potem źródło rozrywki i przyjemne schronienie.

Skrócenie pazurów
26.08.20 Przybory

Skrócenie pazurów

Koty żyjące na zewnątrz w naturalny sposób same regulują długość swoich pazurów, drapiąc się po drzewach lub wspinając się na różne przedmioty. Koty domowe czasami potrzebują pomocy.

Ochraniacze pazurów kota
20.02.19 Przybory

Ochraniacze pazurów kota

Czy słyszałeś o ochraniaczach pazurów kota? W USA są nowoczesne, ponieważ koty wyglądają pięknie. Wygląda na to, że pomalowali paznokcie.
Koty w strojach
01.09.18 Przybory

Koty w strojach

Koty we wszelkiego rodzaju zabawnych kostiumach wyglądają uroczo. Pirat, żołnierz, Superman lub Darth Vader z Gwiezdnych wojen są dostępne online.
Ile toalet dla kotów?
26.08.18 Przybory

Ile toalet dla kotów?

Ogólne zalecenie jest takie, aby liczba toalet odpowiadała liczbie kotów plus jeden dodatkowy. Innymi słowy, jeśli masz dwa koty, powinieneś mieć trzy kocie toalety.

Jak wybrać kołnierz przeciwpasożytniczy
09.03.18 Przybory

Jak wybrać kołnierz przeciwpasożytniczy

Mimo że wciąż pozostaje śnieg, wkrótce nadejdzie wiosna, więc najwyższy czas pomyśleć o ochronie kota przed pasożytami. Ponadto, jeśli teraz kupujesz produkt na kleszcze i pchły, masz możliwość zakupu go po okazyjnej cenie przed sezonem.

Kąpiel w torbie
16.10.17 Przybory

Kąpiel w torbie

Czy masz w domu kota, dla którego kąpiel jest największym koszmarem? Wypróbuj torbę kąpielową. Nie, nie żartujemy, ta poprawka istnieje.

Nie lekceważ luzu
26.06.17 Przybory

Nie lekceważ luzu

Chociaż dziadek Komárek w słynnej komedii Alone at the Woods twierdził, że pchły psów nie trafiają do człowieka, doświadczenia właścicieli zwierząt domowych mówią inaczej. Jeśli pies lub kot złapie pchły, nie potrwa to długo, a całe mieszkanie zostanie zaatakowane, w tym wszyscy jego mieszkańcy.
Drapak jest koniecznością dla kotów
11.06.17 Przybory

Drapak jest koniecznością dla kotów

Kot drapie nie tylko pazury ścierne, ale także zaznacza swoje terytorium i napina mięśnie. Aby nie być celem siedziska lub ulubionego krzesła, konieczne jest zdobycie domowego drapaka.